• Головна
  • 7 звичок хронічно нещасливих людей
15:47, 30 липня 2020 р.

7 звичок хронічно нещасливих людей

7 звичок хронічно нещасливих людей

 Те, наскільки ви почуваєтесь щасливою людиною, залежить не лише від зовнішніх чинників. Одним із важливих показників є ваші звички. Як тільки ви позбудетесь негативних, з'явиться відчуття легкості, ніби ви скинули непотрібних багаж. Тому пропонуємо вам ознайомитись із 7 звичками, які багатьом людям заважають бути щасливими. Можливо, вони і вас тягнуть на дно.

У всіх нас бувають погані дні чи навіть тижні, коли опускаються руки, і ситуація здається безвихідною. Однак різниця між щасливим і нещасливим життям полягає в тому, як часто і як довго ми залишаємось в тій чи іншій ситуації. За словами професора психології Соні Любомирські, відчуття щастя на 40% залежить від нас самих. Тож якщо це правда, кожен з нас може бути по-справжньому щасливий.

Ось 7 звичок хронічно нещасливих людей. Якщо вони притаманні і вам, спробуйте позбутись їх.

1. Вони вірять в те, що життя насправді дуже важке Щасливі люди знають, що життя іноді може бути важким, але проходять цей період з допитливістю, а не вдаючи із себе жертву. Вони беруть на себе відповідальність за те, що опинились в халепі, і зосереджуються на тому, як швидше вийти з цієї ситуації. Ознакою щасливих людей є, зокрема, наполеглива робота над тим, щоб вирішити проблему, замість того, щоб скаржитись. Нещасливі люди вважають себе жертвами, і замість того, щоб шукати вихід, звикли привертати до себе увагу, викликаючи співчуття: “Ось подивіться, що зі мною сталось”.

2. Вони вважають, що людям не можна довіряти Більшість щасливих людей довіряє тим, з ким вони підтримують зв'язок. Вони вірять в хороші якості інших; вони відкриті та доброзичливі. Такі люди легко заводять нові знайомства. Нещасливі люди не довіряють іншим, особливо тим, кого бачать вперше. На жаль, така поведінка з часом стає настільки звичною, що вони закриваються не лише перед незнайомими людьми, але й перед близькими.

3. Вони зациклені на негативі Так, у світі багато зла, і тут нема чого додати, але нещасливі люди закривають очі на все хороше. Ви помітите таких людей і за кілометр, тому що вони постійно скаржаться і реагують на будь-які позитивні зміни фразою “так, але...”. Щасливі люди знають про глобальні проблеми, але вони також звертають увагу на досягнення. Вони вміють балансувати між негативом і позитивом, а нещасливі люди не хочуть помічати хорошого, тому що бояться, що в цей час пропустять щось погане.

4. Вони постійно порівнюють себе з іншими Нещасливі люди вважають, що щасливі крадуть їхнє щастя. Вони вважають, що доброти на всіх не вистачить, і постійно порівнюють себе з кимось іншим, а це призводить до заздрощів та образ. Щасливі люди знають, що фортуна і зовнішні обставини — це лише частина успіху. Вони знають, що кожен із них — унікальний, і це неможливо вкрасти. Вони вірять в необмежені можливості, і не вважають, що чужий успіх може стати перепоною на їхньому шляху до чогось визначного.

5. Вони прагнуть контролювати своє життя Потрібно розуміти різницю між контролем і прагненням досягнути своєї цілі. Щасливі люди кожного дня роблять певні кроки на зустріч їх мети, але вони також розуміють, що не зможуть проконтролювати все те, що готує для них життя. Нещасливі люди, як правило, намагаються все контролювати, і якщо щось іде не за планом, їх це ламає. Щасливі люди залишаються сфокусованим на те, що їх цікавить, і продовжують рухатись вперед до своєї цілі.

6. Вони чекають майбутнє з острахом Нещасливі люди постійно думають про те, що може піти не так; їх супроводжує страх і занепокоєння. Щасливі люди дозволяють собі помріяти про своє життя. Вони теж відчувають страх і занепокоєння, але знають межу між відчувати це і жити цими відчуттями. Якщо страх оселяється в щасливій людині, вона починає запитувати себе, що може зробити, щоб позбутись його, і починає діяти.

7. Їхні розмови — це плітки та скарги Нещасливі люди люблять жити минулим. Все, що сталось з ними, і життєві негаразди — головні теми для розмови. Якщо їм більше нічого сказати, вони починають пліткувати та обговорювати інших людей. Щасливі люди живуть теперішнім і мріють про майбутнє. Спілкуючись з ними, ви відчуваєте їх позитив. Вони щасливі, коли працюють над чимось, вдячні за те, що у них є, і мріють про можливості, які дає життя.

Ніхто з нас не досконалий, всі ми час від часу стикаємось з неприємностями, але по-справжньому важливе те, як довго ми борсатимемось в них, і як швидко зуміємо знайти вирішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...