• Головна
  • Що краще отримати для породіль: “пакунок малюка” чи 5000 гривень?
08:50, 31 липня 2020 р.

Що краще отримати для породіль: “пакунок малюка” чи 5000 гривень?

Що краще отримати для породіль: “пакунок малюка” чи 5000 гривень?

 Кабінет міністрів запроваджує виплату 5 тисяч гривень на одного новонародженого замість видачі пакунків малюка. Таке рішення було схвалене на засіданні уряду в середу.

"Проєктом пропонується запровадити цільову компенсаційну виплату у розмірі 5 тисяч гривень громадянам, у яких народилась дитина, видати спеціальну картку з особливим режимом використання", - сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна. Вона відзначила, що кошти можна отримати на спеціальний рахунок у ПриватБанку. Батьки зможуть на ці гроші самостійно купувати товари для дитини. Будуть встановлені роздрібні точки, в яких можна буде придбати на ці гроші лише визначені товари.

На уточнююче запитання міністра КМУ Олега Немчінова щодо того, що батьки можуть використати ці гроші не за призначенням, Прем'єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що купити на ці 5 тисяч можна буде тільки те, що потрібно для дитини. Дуже цікавий нюанс: а які товари будуть у тих спеціально встановлених роздрібних точках, в яких можна буде придбати на ці гроші лише визначені товари? Чи знову такої якості, як у "бебі-боксах"? Адже не секрет, що у коробках малюка були неякісні памперси виробництва Чехії, дитячий одяг і пелюшки невстановлених виробників. Що ж, почекаємо і побачимо, що це за схема.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...