Мінус 10 000 000 із бюджету Лубен за перші три місяці карантину

Мінус 10 000 000 із бюджету Лубен за перші три місяці карантину

 Саме на останній, 55-й сесії міської ради, мер Лубен Олександр Грицаєнко між іншим заявив, що за перші три місяці карантину бюджет міста має дефіцит у 10 000 000 гривень.

Нагадаємо, що рішенням Кабміну з 12 березня вперше в історії у всій Україні ввели карантин, пов'язаний із пандемією коронавірусу. Значна частина підприємців змушена була прикрити свій бізнес. І хоча, карантин вже давно послабили, та у більшості міст і містечок запрацював малий і середній бізнес, у Лубнах ще й досі існує заборона. Чиновники перестраховуються, чи може їм так зручніше, менше клопотів, і можна всю свою інертність та недалекоглядність списувати на COVID-19.

А також це показник того, що місцева влада абсолютно неспроможна діяти в умовах кризи, просто «пливе за течією». А між іншим, вже закінчується липень, і дефіцит бюджетних коштів тільки поглиблюється. Чим це загрожує у майбутньому?

Вже скоро пенсіонери та бюджетники відчують на своїх гаманцях. Наші чиновники у переддень місцевих виборів взагалі живуть за правилом: «нам би день просидіти у кріслах, та ніч перекімарити», а там вже як буде!

Наступне засідання сесії міськради заплановано на 13 серпня - знакове число! І питання дуже цікаві будуть розглядати:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 1 півріччя 2020 року.

2. Про виконання Програми розвитку Лубенського краєзнавчого музею ім.Г.Я.Стеллецького на 2018-2020 роки.

3. Про виконання Програми утримання та ремонту доріг м. Лубни на 2019 рік.

4. Про виконання програми "Питна вода міста Лубни на 2012-2020 роки."

От тільки формулювання дивне: «затвердження звіту про виконання бюджету міста за 1 півріччя 2020 року». Це буде цікаво послухати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі