14:20, 31 липня 2020 р.

Лубенські фасади

Лубенські фасади

 Багатоповерховий житловий будинок у Лубнах, по вулиці Першотравневій 14, має дуже гарне архітектурне вирішення. Побудований на початку минулого століття, з високими стелями, з просторими балконами, прикрашеними колонами, цей красень пережив лихоліття Вітчизняної війни. А в радянську епоху він ще бадьорився побіленим фасадом і привітно зустрічав всіх, хто заїжджав у Лубни мгарським спуском. На жаль, сьогодні цей будинок має досить непрезентабельний, навіть жахливий стан.

Кілька днів тому працівники Лубенського житлово-експлуатаційного управління прикрасили це жахіття – вони поклали свіженьке асфальтове покриття біля під’їздів. Дивлячись на фото, які нам люб’язно надав відеооператор Лубенського інформаційного каналу Віталій Максимов, відразу виникає відчуття когнітивного дисонансу. Як таке можливо?!

Звичайно, асфальтування потрібно, але ж, як бути із ремонтом фасаду? Спеціалісти Лубенського житлово-експлуатаційного управління повідомили, що в цьому році коштів на ремонти вже немає, скінчилися. Виділено кошти із бюджету на ремонт тільки двох багатоповерхівок. А для того, щоб зробити капітальний ремонт будинку по Першотравневій 14, потрібно, щоб мешканці написали колективного листа-заявку до ЛК ЖЕУ, далі документи передаються у міськраду і якщо виконавчий комітет міської ради прийме рішення виділити кошти, тоді буде ремонт. Ось так. Жителям будинку, виявляється, теж потрібно проявляти ініціативу. А поки що, маємо те, що маємо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...