12:43, 5 серпня 2020 р.

Лубенські межі і прикмети

Лубенські межі і прикмети

 Вірною прикметою того, що вже скоро вибори, є пожвавлення суспільного життя в місті. Майбутні обранці та їх опоненти починають відкрито спілкуватися у соціальних мережах у режимі " іду на ти". А виборці, у свою чергу, слідкують за цією "перекличкою" та роблять певні висновки.

Ще одна прикмета - це латання комунальних дірок, на які роками ніхто не звертав уваги. Ось, наприклад, у центрі міста, біля дев"ятиповерхівок, сьогодні, 5 серпня, нарешті розпочалися роботи по засипанню щебенем піщаної канави, яка залишилася після проведення ливневої каналізації ще з минулого року.

Працівники КП "Шляхрембуд" запевнили, що завтра все буде навіть заасфальтовано. Ось такий турборежим.

У центральному парку відкрилися приватні дитячі атракціони, які розташувалися широко і навіть зайняли пішохідну доріжку, яку перекрили дерев"яними піддонами. Межа! Адже частину доріжки підприємці виклали плиткою і тепер цей відрізок різко дисонує з асфальтовим покриттям міського парку місцевої ради. Вірніше, з його відсутністю, адже величезні ями, на які роками ніхто не звертає уваги, лубенцям доводиться обходити попід деревами, а щоб проїхати тут на велосипеді чи дитячим візочком, то страшна морока. Можливо у передвиборчій гарячці наші чиновники все таки звернуть увагу і на це. Як гадаєте?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...