10:59, 7 серпня 2020 р.

Лубенські атракціони

Лубенські атракціони

 Хоча дещо із запізненням через карантинні обмеження, але все таки запрацювали дитячі атракціони в лубенському парку відпочинку імені Донченка.

Хочемо відразу заспокоїти скептиків, парк доволі привабливий, доглянутий і навіть тимчасово вирішене питання вбиральні. Біотуалет розташований недалечко від оглядового колеса, поруч з тиром та надувними гірками. Вартість відвідування туалету складає 5 гривень. Так, доки чиновники міської ради за багато років не взмозі вирішити питання побудови стаціонарної громадської вбиральні, лубенцям доводиться користуватися сезонним біотуалетом.

Ще слід зазначити, що атракціони в парку працюють не всі.

Наприклад "Веселі гірки" не працюють через те, що навесні зловмисники викрали кабелі живлення і деталі моторного відсіку, а щоб полагодити атракціон, потрібні кошти, яких у бюджеті міста катастрофічно не вистачає.

Зате справно і безвідмовно працюють "веселі гірки" в наших місцевих чиновників, які роками катаються по колу і не можуть вирішити елементарні питання соціальної інфраструктури Лубен.

Адже в дитячому парку відпочинку за десять останніх років можна було вже встановити камери відеонагляду, побудувати громадську вбиральню та придбати кілька сучасних атракціонів для лубенських дітей. Можна було б, але закрутилися на веселих гірках...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...