• Головна
  • У Верховній Раді стурбовані становищем в сфері побутового споживання газу
14:08, 7 серпня 2020 р.

У Верховній Раді стурбовані становищем в сфері побутового споживання газу

У Верховній Раді стурбовані становищем в сфері побутового споживання  газу

В Комітеті Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг відбулися слухання на тему: «використання природного газу в побуті: безпека, проблеми, шляхи вирішення».

Депутати акцентували увагу на наступних питаннях:

- Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг стурбований ситуацію, що останнім часом складається на ринку використання природного газу в побуті;

- Головними причинами таких НС Комітет вважає тотальне порушення правил облаштування та експлуатації газових теплогенеруючих установок і побутових газових приладів;

- Недостатність перевірок роботи як у споживачів, так і в надавачів послуг.

У Верховній Раді стурбовані становищем в сфері побутового споживання  газу, фото-1

Особливу стурбованість Комітету викликає той факт, що останнім часом отримати дозвіл на роботи по ПТО газових мереж - дуже просто.

В той же час, таке питання, як відповідальність за результати перевірок, зведено майже до нуля.

Чи стосується це Лубен? Безумовно. Останні новини, коли КП ЛКЖЕУ, на підставі дозволів, виданих в обласній «держслужбі з питань праці Полтавської області», спочатку припинило, а потім відновило газопостачання кількох багатоповерхівок в Лубнах, зараз розглядається на найвищому рівні.

Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг пропонує: «З метою забезпечення надання якісних житлово-комунальних послуг опрацювати питання здійснення дієвого державного контролю (нагляду) у цій галузі. Для цього створити Державну інспекцію, яка в межах своїх повноважень здійснюватиме державний нагляд за дотриманням законодавства, стандартів, нормативів, норм, порядків та правил у сфері ЖКГ».

Очевидно, профільний комітет Верховної Ради має намір найближчим часом сфокусуватися на наведенні ладу в сфері газової енергетики.

Підстави для цього більш ніж вагомі. Вибух в Києві став останньою краплею, що змусила на найвищому рівні звернути увагу на стан справ у побутовому споживанні газу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...