• Головна
  • Громадський бюджет Лубен 2020: що буде далі у зв'язку із значним обсягом втрат дохідної частини міського бюджету
10:11, 12 серпня 2020 р.

Громадський бюджет Лубен 2020: що буде далі у зв'язку із значним обсягом втрат дохідної частини міського бюджету

Громадський бюджет Лубен 2020: що буде далі у зв'язку із значним обсягом втрат дохідної частини міського бюджету

 Про завершення голосування за проєкти, подані лубенцями у рамках програми «Громадський бюджет міста Лубни», повідомлено на офіційному сайті Лубенської міської ради.

Днями відбулося позачергове засідання координаційної ради з питань впровадження програми «Громадський бюджет міста Лубни».

Як вже повідомлялося раніше, у зв’язку з впровадженням у нашій країні карантинних заходів, процедура голосування за проєкти, подані на реалізацію у 2020 році, не могла бути закінчена. Голосування онлайн відбулося у визначені терміни, а щодо голосування у паперовій формі, то було прийнято рішення провести його після закінчення карантину. Однак, кожна наступна постанова Уряду відтерміновує цю подію.

У зв’язку з цим, координаційною радою було прийняте рішення визначити переможців за результатами онлайн голосування. Тож на засіданні затвердили переможців.

Найбільшу кількість голосів (483) набрав великий проєкт «Реконструкція міністадіону зі штучним покриттям Лубенської ЗОШ I-III ступенів № 1», автор Тютюнник Людмила Семенівна. Вартість проєкту 200 000, 00 грн.

Другим за кількістю голосів став малий проєкт «Наше життя у Екостилі», який набрав 454 голоси, автор Єфремова Світлана Миколаївна. Вартість проєкту 48 700, 00 грн.

Третім з 349 голосами став малий проєкт «Облаштування рекреацій початкового блоку спортивно-ігровими куточками з м’яких модулів конструкторів», автор Коробицька Світлана Едуардівна. Вартість проєкту 49 918, 20 грн.

Четвертим за кількістю набраних голосів (292) став великий проєкт «Оновлення дитячого спортивного майданчика в ДНЗ № 17 «Золотий ключик», автор Савка Аліна Олегівна. Вартість проєкту 197 869, 00 грн.

Однак, у зв’язку зі змінами, внесеними Законом України від 30.03.2020р. №533 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби(COVID -19)» та значним обсягом втрат дохідної частини міського бюджету, вирішили рекомендувати фінансовому управлінню виконавчого комітету Лубенської міської ради вжити заходів щодо забезпечення фінансування проєктів – переможців 2020 року програми «Громадський бюджет міста Лубни на 2019-2020 роки» у 2021 році. Це питання буде розглядатися вже на найближчій сесії міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...