• Головна
  • Шалені втрати місцевого бюджету внаслідок неефективних управлінських рішень на комунальних підприємствах Лубен
09:03, 18 серпня 2020 р.

Шалені втрати місцевого бюджету внаслідок неефективних управлінських рішень на комунальних підприємствах Лубен

Шалені втрати місцевого бюджету внаслідок неефективних управлінських рішень на комунальних підприємствах Лубен

 Чергова, 56-а сесія Лубенської міськради, що відбулася в цей четвер, яскраво показала, наскільки інертне керівництво нашого міста і депутатський корпус разом взяті.

Цього разу на сесію прибуло лише 18 із 32 народних обранців. І хоча головуючий та депутати старалися провести засідання у турборежимі, швиденько визначитися з питаннями та розійтися, вся атмосфера зібрання нагадувала нудний бальний танок мінует стилі: так, то й так.

На закінчення засідання у розділі: «різне» депутатам було запропоновано заслухати звіт щодо результатів перевірки діяльності комунальних підприємств міста підготовлений сектором внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту міськвиконкому Лубенської міськради.

Звіт Олени Олексіївни Булах, яка протягом жовтня 2019 - липня 2020 року проводила ретельні перевірки 5-х комунальних підприємств, був доволі чітким і вагомим, та мав би викликати живий інтерес і купу питань з боку депутатів, але вони послухали, подякували за професійний аудит та й розійшлися. Як зазначила у своєму виступі Олена Олексіївна, результати аудиторських перевірок комунальних підприємств Лубен показали: втрати місцевого бюджету внаслідок не ефективних управлінських рішень складають 1 958, 9 мільйона гривень. За результатами перевірок притягнуто до «відповідальності» шість посадових осіб, п’ятьом винесено догани, а одного звільнено з посади.

Під час перевірок фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста було виявлено чимало фінансових порушень у частині ведення бухгалтерського обліку, які не відповідають вимогам закону. Найгірша ситуація в сфері фінансових порушень спостерігається на комунальних підприємствах «Міський Ринок», «Шляхрембуд», «Лубниміськсвітло».

На комунальних підприємствах Лубен відсутні фінансові плани на наступний господарський рік, а тому виконавчий комітет Лубенської міської ради не має ніякої змоги контролювати фінансово-господарську діяльність цих підприємств. І така ситуація тримається вже багато років, можна тільки здогадуватися, куди йшли і як розподілялися бюджетні кошти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...