12:28, 19 серпня 2020 р.

Лубни сьогодні

Лубни сьогодні

У будні і свята місто живе своїм, особливим життям. До Дня міста залишається місяць часу, рівно стільки ще буде «дивитися» на лубенців міська Дошка пошани з вицвілими на сонці світлинами кращих людей Лубен.

На деяких фото вже годі й розібрати, хто саме там зображений. Чи то така якість виконання світлин, чи не передбачено виготовлення запасних, щоб у разі псування відразу ж замінити їх? Хто його зна...

Сьогоді свято Яблучного спаса, Преображення Господнього, хтось святкує, а для більшості це звичайний робочий день. Як ось, для працівників КП «Конвалія», які наче ті попелюшки, носять воду відрами і поливають клумби в надії, що там скоро виростуть троянди. А що, дуже зручно: поставити автоцистерну з водою у холодочку в парку, серед нескошених бур’янів, а воду носити руками. Якось так вже склалося у нас: квадратне ми намагаємося покотити, а кругле носимо. Світлини зроблено 19 серпня об 11-й годині дня.

А біля кінотеатру "Київська Русь" зажурилися кущі калини у бур"янах і сумні голуби на Ринковій площі, серед бруду, мріють про щось своє.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...