11:10, 25 серпня 2020 р.

Лубни і лубенці

Лубни і лубенці

 Час перед виборами, що незабаром повинні відбутися, розставляє певні акценти на важливих питаннях життєдіяльності нашого міста. Коли журналісти висвітлюють на широкий загал актуальні проблеми, що не вирішуються роками, знаходяться люди, які в істериці доводять, що це робиться навмисне, тільки б "обгадити" нашого мера та певних чиновників. Звинувачують у негативі, а "потрібно бачити і хороше".

Безумовно, що потрібно! Але не потрібно багато сперечатися, а іноді варто просто почитати коментарі лубенців під дописами і їхню кількість. Не тільки журналісти, а й активні громадяни викладають пости у мережі, які красномовно говорять про стан справ у Лубнах.

Лубенка Ганна Тесленко: -"Мости, люки, тротуари! Чому з року в рік Лубни стикаються з одними і тими ж труднощами? Ніяк не вдається кардинально покращити дорожнє покриття міста, до вашої уваги міст через залізничну колію, на Метерологічній …СУМНО".

Сумно ще й тому, що це питання майже на кожній сесії міської ради просить вирішити депутат Катерина Скуратовська. Сумно, бо через кілька днів сотні дітей шостого мікрорайону міста будуть стрибати, ризикуючи власним життям і здоров"ям через ці люки, йдучи до школи. Сумно і очевидно, правдиво і достовірно, без ніяких "лівих наїздів" на мера та чиновників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...