• Головна
  • Плюси та мінуси чистого міста Лубни
08:40, 26 серпня 2020 р.

Плюси та мінуси чистого міста Лубни

Плюси та мінуси чистого міста Лубни

 Ще у квітні місяці цього року лубенське ТОВ « ЧИСТЕ МІСТО ПЛЮС» повідомило про намір здійснити встановлення тарифів на послугу з вивезення твердих побутових відходів. Обґрунтували це змінами фонду оплати праці працівників підприємства (зміна розміру мінімальної заробітної плати та зміна кількості працівників), яке склало 37,88 %. А також зростанням вартості паливо-мастильних матеріалів (відсоток зростання вартості ПММ 5,6%). Після зміни вищевказаних елементів діючого тарифу загальний відсоток підвищення тарифів на послугу з вивезення твердих побутових відходів для населення і бюджетних установ склав 23,1 %, для інших споживачів – 22,1 %.

Рішенням виконавчого комітету Лубенської міської ради від 29 липня 2020 року, затвердили скориговані тарифи ТОВ «Чисте місто плюс» на вивезення та захоронення твердих побутових відходів. Зокрема, тарифи тепер становлять:

для населення в розмірі 113, 68 грн./м3;

для бюджетних установ131, 26 грн./м3;

для інших споживачів 131, 26 грн./ м3.

Контроль за виконанням даного рішення поклали на заступника міського голови Олександра Діденка. Тарифи підвищили, рішення прийняли, контроль поклали.

Та залишається питання: чому в Лубнах купи сміття біля баків по кілька днів чекають на вивезення, чому вивозять не вчасно? Чому більшість сміттєвих баків розташовані просто на зелених прибудинкових зонах, без будь-якого облаштування? Чому ці баки жодного разу не оброблялися антисептиками, більш того, взагалі ніколи не милися?

Зараз літо, маємо щедрий урожай овочів та фруктів, всі відходи з них викидаються в сміттєві баки, на сонці швидко псуються, і коли вже приїздить автомашина забирати сміття, то цілі смердючі річки розтікаються навколо. За собою сміттєвоз залишає смердючий слід на багато сотень метрів по центральних вулицях міста.

Невже нікому із наших чиновників не прийшло в голову помити сміттєві баки у цю пору і хоча б раз на тиждень змити сліди на вулицях міста? Адже контроль поклали! Чи що куди поклали, невідомо, головне тарифи підняли!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...