Гордість міста Лубен

Гордість міста Лубен
 Діти - це майбутнє нашої країни і найголовніша задача нас, дорослих, забезпечити їм всі умови для гармонійного розвитку і визначення свого призначення у житті. Лубенські діти, безумовно, талановиті і надзвичайні у своєму прагненні до перемог.
25 серпня у парку «Центральний», на майданчику біля фонтану, відбулася урочиста церемонія вручення стипендії міського голови. Стипендіатами цьогорічної премії міського голови стали:
12 000 грн. - команді вихованців гуртка «Спортивне орієнтування» ДЮКСОТ «Валтекс» - членам збірної команди області, багаторазовим переможцям чемпіонатів області та України зі спортивного орієнтування (керівник - Семенюта Григорій Олексійович).
10 000 грн. – волонтерському загону «Милосердя» Лубенського медичного училища – активним учасникам громадського життя міста, ініціаторам проведення Всеукраїнських акцій «Скажи інсульту – Ні!», «Від серця до серця», «Врятуй життя дитини», «16 днів проти насильства», «Скажи доброті – Так!» та інших (керівник - Ситник Антон Іванович).
10 000 грн. - вихованцям бійцівського клубу «Січ»: чемпіонам України з кікбоксінгу ВТКА І, І.І, чемпіонам Європи з козацького двобою І, ІІ, чемпіонам Полтавської області з кікбоксингу ВТКА, чемпіонам України з французького боксу Сават ІІ, чемпіонам світу з козацького двобою ІІ (керівник – Галич Василь Васильович).
9 000 грн. – (по 3000 грн. кожному) вихованцям Лубенської дитячо-юнацької спортивної школи відділення фрі-файту – Фролову Богдану Володимировичу, Женевській Дар’ї Олегівні, Женевській Софії Олегівні - призерам чемпіонату України та Кубку України зі змішаних бойових мистецтв UF MMA, чемпіонам Полтавської області з фрі – файту (тренер-викладач - Фролов Олексій Володимирович)
9 000 грн. – учням дитячої музичної школи, а саме:
- Гриценко Анні Василівні – 2 500 грн. ( володар Диплома І ступеня),
- Прус Вікторії Юріївні – 2 500 грн. (володар Диплома І ступеня),
- Коваленко Валерії Володимирівні – 2 000 грн. (володар Диплома ІІ ступеня),
- Петренко Валерії Віталіївні – 2 000 грн, (володар Диплома ІІ ступеня),
Міжнародного дитячого фестивалю-конкурсу мистецтв «Соняшник».
6 500 грн. - Зразковому аматорському колективу спортивного-бального танцю «Стиль» міського будинку культури - володарям Гран-прі, І та ІІ місць у VІІІ Міжнародному фестивалі – конкурсі учнівської та студентської молоді «Зіркафест» (керівник - Касьян Леся Василівна).
6 000 грн. – команді КВН «ТУЗИ» Лубенської спеціалізованої школи № 6, переможцям VІІ Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд «Первосміх» та ХХІV Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд «Жарт-птиця» (керівники – Марченко Ольга Василівна).
5 000 грн. - команді вихованців гуртка «Екологічне краєзнавство» ДЮКСОТ «Валтекс» - призерам обласного та Всеукраїнського конкурсів на кращі експедиції учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» (керівник – Білан Руслан Олексійович).
5 000 грн. команді вихованців змішаних єдиноборств МГО «Євроклуб- Лубни», переможцям обласних та Всеукраїнських чемпіонатів зі змішаних єдиноборств ( керівник – Лютий Вадим Вадимович, головний тренер Жадан Євген Володимирович)
5 000 грн. – команді спортивного клубу хортингу «Фортеця», переможцям чемпіонатів України серед учнів з хортингу ( керівник – Семигал Олексій Миколайович ).
4 000 грн. - хореографічному колективу «Самоцвіт» Лубенської музичної школи, переможцям Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Таланти Гоголівського краю», активним учасникам культурного життя міста (керівник - Зосенко Леся Юріївна).
4 000 грн. - команді «Лубни forestri» Лубенського лісотехнічного коледжу, володарям ІІ місця у Всеукраїнських інтелектуально-спортивних змаганнях професійного спрямування “Forestri Quest”(керівник - Литвиненко Олександр Миколайович)
4 000 грн. – (по 2000 грн. кожному) вокальному дуету «Браво» Лубенської музичної школи у складі Петрусенка Назара Анатолійовича та Абрамової Тетяни Сергіївни, володарям Гран-Прі ХVІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. Осінь 2019», активним учасникам культурного життя міста (керівник - Федченко Віра Михайлівна ).
3 000 грн. - аматорському народному ансамблю танцю «Юність» міського будинку культури – переможцям Відкритого фестивалю–конкурсу хореографічного мистецтва «Візерунки народного танцю», активним учасникам культурного життя міста (керівник – Царюк Олена Юріївна).
3 000 грн. –– команді «Переможець» Лубенської загальноосвітньої школи № 1, переможцям обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Олімпійське лелеченя» та «COOL GAMES» (керівник Глібова Наталія Миколаївна).
3 000 грн. - команді вихованців гуртка «Спортивний туризм» ДЮКСОТ «Валтекс», переможцям обласного еколого-краєзнавчого конкурсу «Малі річки Полтавщини» та краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» за напрямком «Географія рідного краю» (керівник - Полонський Микола Миколайович).
3 000 грн. – Радченку Владиславу Вікторовичу , вихованцю Лубенської дитячо-юнацької спортивної школи, бронзовому призеру чемпіонату України з вільної боротьби, багаторазовому чемпіону та срібному призеру чемпіонату області з вільної боротьби, члену збірної області з вільної боротьби (тренери-викладачі – Товкач Руслан Володимирович, Сірий Костянтин Анатолійович).
3 000 грн. - Тимошенку Андрію Руслановичу, вихованцю Лубенської дитячо-юнацької спортивної школи, переможцю Всеукраїнських змагань з легкої атлетки з бігу на 800м та 2 000м з перешкодами, багаторазовому чемпіону та призеру чемпіонатів області з бігу на 800м та 1 500м,члену збірної області з легкої атлетики (тренер-викладач – Якуба Марина Вікторівна).
3 000 грн. - Нестеренко Олександрі Богданівні, вихованці Лубенської дитячо-юнацької спортивної школи, бронзовій призерці чемпіонату України зі стрибків у довжину, багаторазовій призерці Всеукраїнських змагань зі стрибків у довжину та бігу на 60 м та чемпіонці області з легкої атлетики, члену збірної команди області з легкої атлетики (тренер-викладач - Якуба Марина Вікторівна).
3 000 грн. - Бережному Олександру Володимировичу – вихованцю Лубенської дитячо-юнацької спортивної школи, срібному призеру чемпіонату України зі стрибків у довжину, бронзовому призеру Всеукраїнських змагань з легкої атлетки зі стрибків у довжину, багаторазовому переможцю та призеру чемпіонатів області з легкої атлетики, члену збірної області з легкої атлетики (тренер-викладач Баляшкін Олексій Миколайович).
3 000 грн. - Рославлєву Єгору Олександровичу – вихованцю Лубенської дитячо-юнацької спортивної школи, чемпіону України та Полтавської області з боротьби СУМО, переможцю Всеукраїнського турніру з вільної боротьби, чемпіону та срібному призеру Полтавської області з дзюдо, члену збірної області з боротьби СУМО та вільної боротьби (тренер-викладач – Кривошея Сергій Дмитрович).
3 000 грн. - Гузю Данилу Руслановичу, вихованцю Лубенської дитячо-юнацької спортивної школи, срібному призеру чемпіонату України з легкоатлетичного двоборства, багаторазовому переможцю та призеру чемпіонатів області з легкої атлетики, члену збірної області з легкої атлетики (тренер-викладач - Якуба Марина Вікторівна).
3 000 грн. - Кривець Катерині Вадимівні, вихованці Лубенської дитячо-юнацької спортивної школи , чемпіонці України з боротьби СУМО в складі команди дівчат Полтавської області, чемпіонці Полтавської з області з боротьби СУМО та вільної боротьби, члену збірної області з боротьби Сумо та вільної боротьби (тренер-викладач - Кривошея Сергій Дмитрович).
2 500 грн. - Ковтун Владі Вікторівні, студентці Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії, володарці диплома І ступеня обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна», члену студентської ради коледжу, активній учасниці художньої самодіяльності коледжу та громадського життя міста.
2 500 грн. - Саловій Олені Олегівні - студентці Лубенського медичного училища, володарці диплома І ступеня обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна», учасниці художньої самодіяльності коледжу та громадського життя міста.
2 500 грн. – Коваль Анастасії Володимирівні – учениці Лубенської музичної школи, володарці дипломів І ступеня Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Зоряні мости до Дня музики» та ХХІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зимова фантазія», активній учасниці мистецьких заходів (викладач – Речкалова Любов Федорівна).
2 000 грн. – Вашечку Руслану Вікторовичу - студенту Лубенського лісотехнічного коледжу, переможцю Міжнародних, всеукраїнських та обласних змагань зі змішаних єдиноборств ММА та кікбоксінгу.
2 000 грн. – Овчаренку Данилу Васильовичу – учню Лубенської спеціалізованої школи № 6, володарю диплома IІІ ступеня Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра», активісту шкільного та міського життя.
2 000 грн. – Запорожець Яні Олександрівні – студентці Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії, переможниці обласної олімпіади з української мови, учасниці ХХІ зльоту студентських лідерів аграрної освіти, відмінниці навчання.
2 000 грн. – Проскурі Анні Олександрівні – студентці Лубенського медичного училища, володарці диплома ІІІ ступеня Міжнародного мовно –літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, активній учасниці студентського життя.
2 000 грн. – Коробкіній Катерині Юріївні – учениці Лубенської музичної школи, володарці дипломів І ступеня обласного конкурсу «Юний віртуоз Полтавщини» та Всеукраїнських фестивалів – конкурсів «Таланти Гоголівського краю», «Стежками Гоголя» і «Барви Полтави» (керівник –Тимощук Ніна Іванівна).
2 000 грн. - Данилко Єві Валеріївні – учениці Лубенської музичної школи, володарці диплома І ступеня та переможниці ХVІІІ Всеукраїнського юніорського конкурсу музично-виконавської майстерності імені академіка Олега Тимошенка (керівник – Самойленко Людмила Олександрівна).
1 500 грн. – Ромащенко Катерині Віталіївні - учениці Лубенської загальноосвітньої школи № 3, переможниці Міжнародних конкурсів «Талановиті діти України», Всеукраїнських фестивалів краси, моди, таланту «Міс Україночка», активній учасниці шкільного та міського життя.
1 500 грн. - Арутюнян Єлизаветі Володимирівні - учениці Лубенської загальноосвітньої школи № 3, володарці диплому I ступеня обласного конкурсу учнівської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, диплому , диплому I ступеня «Барви Європи-Київ 2020», активній учасниці шкільного та міського життя.
1 500 грн. - Брекало Марині Максимівні – учениці Лубенської спеціалізованої школи № 6, переможниці обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» за напрямом «Українська державність: від Революції на граніті до Революції Гідності», відмінниці навчання.
1 500 грн. - Бортніку Микиті Дмитровичу - вихованцю Лубенської дитячо-юнацької спортивної школи, чемпіону області з футболу, срібному призеру обласних змагань з футболу «Шкіряний м'яч» серед дітей 2008 р.н., , переможцю ударів на точність у фінальних обласних змаганнях з футболу «Шкіряний м'яч», срібному призеру обласних легкоатлетичних змаганнях «Старти надій» (тренер-викладач - Бортнік Сергій Юрійович).
1 500 грн. – Єсаулкову Івану Сергійовичу - вихованцю Лубенської дитячо-юнацької спортивної школи, бронзовому призеру та кращому бомбардиру Всеукраїнських змагань з футболу «Золотий колос України» в складі команди Полтавщини (тренер-викладач - Бортнік Сергій Юрійович).
1 500 грн. - Перепелиці Павлу Олександровичу – учню Лубенської музичної школи, володарю дипломів І ступеня Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Таланти Гоголівського краю» і ХІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зимова фантазія» (викладач – Речкалова Любов Федорівна).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі