Українські яблука по ціні турецького винограду в лубенських супермаркетах

Українські яблука по ціні турецького винограду в лубенських супермаркетах

 Дивна цінова політика на овочі і фрукти у розпал сезону тільки підтверджує думку про повну неспроможність державних структур врегулювати український ринок продуктів.

Так, яблука, вирощені в Україні, майже зрівнялися в ціні з виноградом, завезеним з Туреччини. А тепличні помідори пропонують по ціні, яка у кілька разів вища від тієї, за яку можна придбати грунтові, напоєні сонцем, домашні. А це, відповідно, 33 і 8 гривень за кілограм. Як кажуть, на колір і смак товариша важко знайти, та все ж прикро, що в нашому аграрно багатому, Полтавському регіоні такі захищені цінові пропозиції.

Українські яблука по ціні турецького винограду в лубенських супермаркетах , фото-1 Українські яблука по ціні турецького винограду в лубенських супермаркетах , фото-2 Українські яблука по ціні турецького винограду в лубенських супермаркетах , фото-3 Українські яблука по ціні турецького винограду в лубенських супермаркетах , фото-4 Українські яблука по ціні турецького винограду в лубенських супермаркетах , фото-5 Українські яблука по ціні турецького винограду в лубенських супермаркетах , фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі