• Головна
  • Офіційно: у Полтавській області залягають 85% загальноукраїнських покладів природного газу – 4 трлн куб. м.
14:42, 9 вересня 2020 р.

Офіційно: у Полтавській області залягають 85% загальноукраїнських покладів природного газу – 4 трлн куб. м.

Офіційно: у Полтавській області залягають 85% загальноукраїнських покладів природного газу – 4 трлн куб. м.

 Нафтогазовий комплекс Полтавщини – ключ до енергозалежності України - зазначив Олег Синєгубов. На цьому він акцентував під час Міжнародного галузевого форуму

«Видобуток. Капітальний ремонт. Інтенсифікація» на базі Полтавської політехніки. - "Такі зустрічі об’єднують бізнес і владу задля спільної мети – економічно потужної Полтавщини. Спеціалісти прогнозують, що в нашій області залягають 85% загальноукраїнських покладів природного газу – 4 трлн куб. м.

Тому саме наш регіон має найвищий потенціал розвитку нафтогазової сфери. Нинішні показники це вже доводять: у нас видобувають понад 40% українського газу (друге місце в Україні), 60% газового конденсату (перше місце) та 10% сирої нафти (третє місце). Щороку ці обсяги область збільшує.

Наприклад, торік видобуто на 15% більше сирої нафти, а на 13% – газового конденсату, ніж 2018 року. Підприємства нафтогазовидобувної галузі входять до найбільших бюджетоутворювальних підприємств області. Минулого року до місцевих бюджетів різних рівнів тільки від рентної плати надійшло 754,3 млн грн."

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...