• Головна
  • Якби лубенська влада йшла назустріч хоча б зі швидкістю равлика
11:50, 10 вересня 2020 р.

Якби лубенська влада йшла назустріч хоча б зі швидкістю равлика

Якби лубенська влада йшла назустріч хоча б зі швидкістю равлика, фото-1

Це слова відомого в Лубнах підприємця та активного громадянина Павла Знайка. Кілька років у дитячому парку міста діяв організований ним, небачений досі і цікавий атракціон "Лубенський екстрім". Всі були у захваті від такої розваги для дітей. Але цього року в звязку із карантином міська влада заборонила цю розвагу, де була дистанція і безпечність. Хоча іншим підприємцям дозволила відкрити надувні гірки та батути для дітей, де дистанція і санітарні норми не дотримувалися.

Та сама влада не гребувала під час карантину масовими зібраннями, де вручалися грамоти. Суть в тому, що поки влада сповідує подвійні стандарти, організовує дешевий піар та роздає пусті обіцянки, свідомі лубенці, такі як Паша Знайко, прикрашають Лубни своєю працею. Яскраві лавочки у дитячому парку, виконані із особливою фантазією, безперечно, стануть окрасою цього куточка Лубен. Не потрібно багато розмов, просто слід взяти і зробити - так вважає Павло, який разом з однодумцями зробив добру справу. 

"Велика вдячність тим людям які підтримали, долучилися, взяли участь, надали фінансову часткову допомогу, яка для мене не мало означає, дякую ФАСПО. Не потрібно бути депутатом, не потрібно йти в політику, не потрібно обіцяти, можна і без всього цього любити своє рідне місто Лубни. Немає нічого неможливого, головне бажання змінити в своєму місті щось на краще, і це тільки початок. Якби місцева влада йшла на зустріч хоч би зі швидкістю равлика, то в цьому році в парку було багато цікавих речей, а так маємо те, що маємо - стабільність. Є багато цікавих ідей, які можна втілити в життя в наших славних Лубнах, не тільки втілити, а й стати зробити, але все залежить від місцевої влади, від них потрібен тільки дозвіл і більше нічого, але це щось, як фільм про фантастику."

Можливо, 25 жовтня ми всі разом змінимо цю непотрібну фантастику на справи життєві, конкретні і корисні для всіх.

Якби лубенська влада йшла назустріч хоча б зі швидкістю равлика, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...