• Головна
  • Лубенець Євгеній Коротич відкрив успішний бізнес завдяки фонду "Повір у себе"
16:30, 11 вересня 2020 р.

Лубенець Євгеній Коротич відкрив успішний бізнес завдяки фонду "Повір у себе"

Лубенець Євгеній Коротич відкрив успішний бізнес завдяки фонду "Повір у себе"
 Стипендія фонду дозволила Євгенію Коротичу сконцентруватися виключно на навчанні. Нині він працює у відділі стратегічних фінансів медіакомпанії AIR Media-Tech — сертифікованого партнера YouTube. Паралельно реалізовує власний бізнес-проєкт.
Лубенець Євгеній Коротич дізнався про фонд «Повір у себе» у випускному класі. Хлопець добре вчився, був шкільним мером, ініціював позакласні заходи Директорка школи порадила Євгенію з’їздити на співбесіду в Благодійний фонд «Повір у себе». Вона пройшла успішно — хлопця прийняли до стипендіатів.
Після школи він вступив у Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Шість років фонд надавав йому стипендію та оплачував гуртожиток.
— Допомога фонду дала можливість сконцентруватися на навчанні. Це сильно мотивувало, адже університетська стипендія значно менша, — розповідає хлопець. Кілька разів на рік агропромхолдинг «Астарта-Київ» організовує для стипендіатів форуми у Києві. Євгеній відвідує більшість із них:
— Там цікаві лекції та семінари. У грудні запросили представників Української академії лідерства. Для мене це чудова нагода перейняти досвід і познайомитися з новими людьми.
«Повір у себе» підтримує зв’язок зі стипендіатами й після випуску. Цієї весни платформа з розвитку підприємництва n.cubator запустила пілотну програму Adventure easy start. Курс призначався для студентів і випускників вишів, які бажають створити власну справу, але не знають про підводні камені на шляху від ідеї до прибуткової компанії. Євгеній разом із дружиною Веронікою долучився до ініціативи.
Подружжя створило стартап QuickHelp, який визнали найкращим. «Повір у себе» як спонсор програми виділив грант на 30 тис. грн для бізнес-проєкту Коротичів.
— Це автомобільні аптечки з сервісом регулярних нагадувань та оновлень. Коли шукали товар для сім’ї, зрозуміли, що на ринку України він не відповідає світовим стандартам. Аптечки вітчизняних виробників не можуть надавати необхідну допомогу. Тоді замислили створити власний продукт, який дійсно рятуватиме життя, — розповідає Євгеній. Нині випускник фонду «Повір у себе» працює у відділі стратегічних фінансів AIR Media-Tech — сертифікованого партнеру YouTube. Паралельно розвиває стартап. Автори бізнес-проєкту домовилися, що пошив сумок для їхніх аптечок буде здійснювати Лубенське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих Їхня мета — перетворити стартап на успішну компанію, створювати робочі місця і постачати на ринок якісний продукт.
Довідково: мета Благодійного фонду «Повір у себе» — дати можливість обдарованим дітям із сільської місцевості отримувати висококласне навчання у найкращих ВНЗ країни.
Організацію у 2009 році створили Віктор та Ірина Іванчики.
Лубенець Євгеній Коротич відкрив успішний бізнес завдяки фонду "Повір у себе", фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...