• Головна
  • Чи забезпечені лубенські школи засобами дезінфекції
15:27, 15 вересня 2020 р.

Чи забезпечені лубенські школи засобами дезінфекції

Чи забезпечені лубенські школи засобами дезінфекції

 Ще перед початком навчального року у всіх школах Лубен підготувалися до прийому дітей в умовах карантинних заходів, пов’язаних з пандемією. За кошти місцевого бюджету для всіх закладів шкільної та дошкільної освіти було закуплено дезінфікуючі засоби.

Наразі в кожному класі та при вході в школи знаходяться дозатори з дезінфікуючим розчином для обробки рук. Як повідомив у телефонній розмові начальник управління освіти лубенського міськвиконкому Мирослав Володимирович Костенко, всі керівники шкіл пильно дотримуються законодавства та правил по забезпеченню освітнього процесу в закладах. Якщо виникає потреба у поповненні засобів захисту, дезінфікуючих розчинів, керівник подає відповідного листа до відділу освіти і питання вирішується. Всі фінансові витрати відбуваються тільки за рахунок місцевого бюджету. Як відомо, батьки мають особисто забезпечити своїх дітей масками та по можливості, індивідуальними спреями для рук. Всі вимоги організовано здавати кошти на закупівлю одноразових рукавичок, сміттєвих пакетів, засобів дезінфекції у школи і класи, є неправомірними і можуть відбуватися тільки з ініціативи та бажання батьків.

В інтернеті зараз активно обговорюється питання щодо листа Міністерства науки та освіти України, який отримали всі керівники відділів та управлінь освіти на місцях. В ньому, зокрема, всіх керівників освітніх закладів у разі недотримання вимог законодавства України про охорону здоров’я попереджають про цивільну, адміністративну та навіть кримінальну відповідальність. Отримали такий лист і Лубни.

Що тут можна сказати, керівникам можна тільки поспівчувати, адже окрім забезпечення якісного освітнього процесу, вони ще повинні виконувати функції санітарних лікарів та кожного дня очікувати перевірок. Однозначно, що в умовах пандемії держава повинна взяти на себе левову частку фінансових та організаційних питань по захисту своїх громадян, а особливо дітей від коронавірусної інфекції. Але ж, в уряді спочатку розказали, що грошей немає, але ВИ тримайтеся. Потім, вирішили вийти на перевірку та переконатися як ВОНИ тримаються. А тепер попередили ЇХ про КРИМІНАЛЬНУ відповідальність. Тож, Лубни, тримаємось!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...