• Головна
  • Хто обмежить рух великовагового транспорту в Лубнах
16:25, 17 вересня 2020 р.

Хто обмежить рух великовагового транспорту в Лубнах

Хто обмежить рух великовагового транспорту в Лубнах

 Останнім часом всі помітили, наскільки збільшився автомобільний трафік у Лубнах. Особливо вранці, коли виникають навіть автокорки на вулицях міста. Це одна проблема. А інша та, що по місту безперешкодно рухаються транзитні великовагові фури, розбиваючи і без того пошкоджене покриття місцевих магістралей. Торохтять величезними причепами по наших ямах такі авто і все ніби так і потрібно. Нікому із чиновників не спадає чомусь на думку, припинити такий стан речей. Чи можливо, їм вигідно? Адже ямковий ремонт місцевих доріг, - то справжній фінансовий клондайк по відмиванню бюджетних коштів.

Зараз стоїть суха, навіть спекотна погода, і слід було б подумати про обмеження руху великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами Лубен. Зібрати нараду із представниками Управління патрульної поліції, ДАІ, обговорити вплив пересування великотонажного транспорту на стан шляхів. За таких погодних умов і, враховуючи інтенсивність руху по місту, вірогідність руйнації дороги майже стовідсоткова.

Великоваговий транспорт слід було б не пускати до міста, а залишати на майданчику поблизу Лубенського поста ДАІ , для подальшого перевезення вантажів малогабаритними автомобілями до пунктів призначення в Лубнах. Та і взагалі, вже давно стоїть питання побудови логістичного центру поблизу міста на трасі державного значення. Адже маємо вигідне географічне розташування і цим треба скористатись для загального блага. Було б зручно всім, а в Лубнах стало чистішим повітря та зберігалося б дорожнє покриття.

Хто обмежить рух великовагового транспорту в Лубнах, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...