• Головна
  • Увага! Внесено зміни до плану заходів святкування Дня міста Лубни
17:44, 18 вересня 2020 р.

Увага! Внесено зміни до плану заходів святкування Дня міста Лубни

Фото із сайту МВК

Фото із сайту МВК

Повідомлення із засідання комісії ТЕБ та НС, яке відбулося 17 вересня у міськвиконкомі: «За словами медиків, присутніх на засіданні комісії, ситуація із захворюванням на COVID-19 носить загрозливий характер. Кількість тих, хто має вже підтверджений діагноз та тих, хто має підозру на захворювання невпинно ростє. Вже зараз, станом на 17 вересня, в інфекційному відділенні перебуває 31 особа, ще 19 лікуються амбулаторно. Є хворі з досить складним перебігом хвороби. На жаль, є й летальні випадки.
Завідувач Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» Віктор Горбенко ознайомив присутніх з динамікою росту захворювання. Пояснив можливі наслідки такого росту.
Начальник управління освіти Мирослав Костенко доповів присутнім про ситуацію з відвідуванням учнями закладів освіти і звернувся до членів комісії з проханням обмежити участь всіх учасників освітнього процесу у будь-яких масових заходах. Всі медики однозначно рекомендували утриматися від масових заходів, де неможливо проконтролювати дотримання виконання карантинних вимог.
Тож, спитаючись на зазначене вище, серед іншого комісія вирішила: враховуючи загострення ситуації із захворюваністю на коронавірусну хворобу COVID-19 на території м. Лубни рекомендувати організаторам та відповідальним виконавцям з забезпечення проведення загальноміських заходів з нагоди відзначення 1032-ої річниці заснування міста Лубни та 77-ї річниці його визволення у Другій світовій війні відмінити (перенести на більш сприятливий в епідемічному плані період) масові заходи з нагоди відзначення 1032-ої річниці заснування міста Лубни.
Таким чином, до плану заходів з відзначення Дня міста внесено певні зміни. Зокрема, 19 вересня о 18 годині НЕ відбудеться концерт на Володимирському майдані. 20 вересня відмінено проведення виставки квіткових композицій та робіт декоративно-ужиткового мистецтва закладів освіти та мікрорайонів міста, яка мала бути з 10 години у Центральному парку та концерту на Володимирському майдані о 18 годині.
Проте, у парку «Центральному», на майданчику біля фонтана, в суботу та неділю о 17 годині відбудуться невеликі концертні програми у форматі «Зустрічі вихідного дня».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...