• Головна
  • Що сталося у Військовому містечку
16:24, 25 вересня 2020 р.
1

Що сталося у Військовому містечку

Що сталося у Військовому містечку

 Так у Лубнах називається мікрорайон, де колись дислокувалася знаменита Чапаєвська дивізія. Вже давно розформована військова частина, але люди залишилися жити. Мікрорайон гарний, густонаселений, і здавалося б, повинен бути тут порядок. Та щось пішло не так.

Біля пятиповерхівок вулиці Гвардійської на дитячому майданчику жодного разу за літо не скошували траву, вже кілька тижнів сміттєва урна стоїть переповнена сміттям і ніхто наче й не збирається навести лад.

Урна - муніципальна, прибудинкову територію також повинні обслуговувати і слідкувати за порядком працівники ЛК ЖЕУ. Зрозуміло, що і деяким жителям мікрорайону треба бути охайнішими, не смітити, але ж чому не працюють вчасно комунальні служби? Що сталося з нами і нашим містом?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Вася
27 вересня 2020 р., 22:01
А до стало я з сёлами,район ними центрами,вси уезжают с украини,а що сталося с медициной?освитой тупее не придумаеш,а що стало с народом?  Везде  нищета и разруха, разворовали страну вот что сталося геноцит пенсионерам,безпредел полиции,0 социалка,тупая и дорогущая медицина, и так далее чё эвропейци независимие опять вас обманули лохов
Оголошення
live comments feed...