• Головна
  • Як в лубенській школі заохочують першокласників
15:26, 28 вересня 2020 р.
1

Як в лубенській школі заохочують першокласників

Як в лубенській школі заохочують першокласників, фото-1

Так швидко промайнув місяць навчання першокласників у школі. Ці адаптаційні дні були найскладніші для малечі, яка вперше переступила шкільний поріг. Для вчителів початкових класів це також надзвичайно відповідальний період. Адже саме від педагогів залежить, чи ходитимуть діти на уроки із задоволенням.

Учні 1-К класу Лубенської ЗОШ №1 відвідують школу з великим задоволенням. Адже їх перша вчителька Світлана Петраш - досвідчений педагог із багаторічним стажем роботи. Всі, кому довелося бути учнями Світлани Михайлівни, із вдячністю згадують цю завжди усміхнену, життєрадісну і мудру вчительку. Багато її учнів вже самі стали батьками і приводять до школи дітей. А останній тиждень вересня учнів 1-К був присвячений найчарівнішій порі року – осені.

Першокласники разом зі Світланою Михайлівною закріплювали ознаки цієї пори року, проводили досліди, робили колажі. Було весело й пізнавально.

Як в лубенській школі заохочують першокласників, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Лідія
28 вересня 2020 р., 18:56
Донька з радістю іде в школу, повертається кожного дня з новими емоціями :) , дивується, коли чує,що хтось може не хотіти ходити до школи. З Світланою Михайлівною дуже нам дійсно пощастило! ЛЮДИНА НА СВОЄМУ МІСЦІ ❤️ Дякуємо за ті якості,які Ви відкриваєте в наших дітях,за доброту та справедливість. Ви Вчитель і для дітей і для батьків (шкода,за це не доплюсовується зарплата ;) ).
Оголошення
live comments feed...