• Головна
  • Кого приведуть до влади на Лубенщині
09:53, 29 вересня 2020 р.

Кого приведуть до влади на Лубенщині

Кого приведуть до влади на Лубенщині

 Передвиборчі перегони до органів місцевого самоврядування стартували. Що переможе цього разу - здоровий глузд, виважені рішення людей, чи шалений адмінресурс і договорняки?

Сьогодні ми всі живемо в тих умовах, які створили нам керівники, що були при владі кілька останніх років. Владні чиновники, які зібрали коло себе «своїх людей», створили цілі клани, які не реагують на проблеми простих людей, а тим більше всіма силами не допускають у владу людей прогресивних, здатних до відповідальних кроків. Спротив старої системи влади, та й нової, яка піднялася на «соціальному ліфті» у захмарні висоти і не думає дослухатися до людей, буде величезний. Від того, кого ми з вами приведемо до влади цього разу, залежить якість нашого життя на кілька наступних років. Ми всі це добре розуміємо і тим паче продовжуємо «вестися» на пусті обіцянки кандидатів, які пропонують казна що.

Обираючи керівників, перш за все, мабуть слід звернути увагу на те, який життєвий шлях пройшов кандидат, що створив своїми руками, і обов’язково - на моральні якості претендентів. І ще одне: давайте ми не будемо перетворюватися у звичайну сіру масу, яка живиться гидотними, брудними плітками, які конкуренти починають публікувати у ЗМІ один на одного. Подумайте: коли противник опускається до образ і наклепів на свого опонента, це означає тільки одне – він не має інших аргументів, і взагалі, чим людина наповнена, те вона і віддає іншим. Людина самодостатня, впевнена у собі, ніколи не буде опускатися до рівня образ. Пам’ятайте про це. Довіряти потрібно тільки фактам, і нехай вже, нарешті, переможе достойний кандидат!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...