П’ЯТЬ РОКІВ НА СЛУЖБІ ГРОМАДІ - ДОПОМАГАЮ ДІЛОМ, А НЕ ОБІЦЯНКАМИ!

П’ЯТЬ РОКІВ НА СЛУЖБІ ГРОМАДІ - ДОПОМАГАЮ ДІЛОМ,  А НЕ ОБІЦЯНКАМИ!, фото-1
П’ЯТЬ РОКІВ НА СЛУЖБІ ГРОМАДІ - ДОПОМАГАЮ ДІЛОМ, А НЕ ОБІЦЯНКАМИ!, фото-1

Позафракційний, безпартійний, депутат Полтавської обласної ради VII скликання.

Народився 11.06.1975 року. Громадянин України.

Освіта вища.

Спеціальності: управління підприємством, публічне управління та

адміністрування.

Успішний підприємець. Створив високотехнологічні підприємства – ТМ «Наша Пекарня» і ТОВ «Наш Млин», забезпечивши роботою понад 100 працівників.

Меценат та благодійник. Голова опікунської ради дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія».

Гарний сім’янин. Одружений. Маю cина та доньку.

До кримінальної відповідальності не притягувався, судимостей не маю.

Як обласний депутат, започаткував та брав участь у низці проектів, важливих, як для Лубенщини, так і для всієї країни, таких як:

• термомодернізація Лубенської поліклініки;

• покращення матеріального забезпечення Лубенського госпіталю ветеранів

війни;

• збільшення фінансування доріг і реалізація найбільшого інвестиційного проекту

міста – «Реконструкція мосту між Лубнами та Засуллям»;

• створення офісу підтримки громадських ініціатив;

• спільно з колегами з різних міст та ОТГ у 2017 році започаткував успішний проект «Організація співпраці малих громад», до якого за три роки приєдналося вже понад 100 міст та ОТГ.

За період депутатської каденції постійно боровся із системною корупцією в державі.

              Що зробив для міста як депутат Полтавської обласної ради:

- Зробив те, що покоління чиновників вважали неможливим: вирішив проблему аварійного мосту між Лубнами та Засуллям. Зібравши тисячі підписів жителів Лубенщини, ініціював проведення експертизи стану мосту, разом нам вдалося отримати фінансування та змусити владу розпочати капітальний ремонт споруди, результат є!

- Завдяки залученню коштів з обласного природоохоронного фонду в Лубнах вдалося капітально відремонтувати каналізаційний колектор по проспекту Володимирському, та придбати якісне обладнання для потреб лабораторії КП «Лубни-водоканал», отримати співфінансування для закупівлі вкрай потрібної місту блокової електролізної установки знезараження води "Полум"я-2".

- Активно працював для збільшення автопарку спецтранспорту для міста. За рахунок співфінансування з обласного екологічного фонду було придбано сміттєвоз, оновлено контейнерний парк.

- Забезпечив асфальтування дороги по вулицях Садовій, Лермонтова , 8-го провулка вулиці Кононівської та вулиці Осовської , які вперше за часи існування міста отримали асфальтове покриття доріг.

- Як обласний депутат, залучив кошти на придбання сучасного стоматологічного обладнання за рахунок Фонду розвитку Полтавської області, оновили постільні комплекти в палатах, придбали оргтехніку, закупили сучасний кардіокомплекс для госпіталю.

- Мільйон гривень було спрямовано на реконструкцію поліклінічного відділення, цього року було профінансовано закупівлю акушерського ліжка трансформера для КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування». Надавалася підтримка станції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф №3 міста Лубни, реабілітаційному центру.

- Залучив обласні кошти на розчищення Сули та благоустрій пляжу «Центральний» який став улюбленим місцем відпочинку тисяч лубенців.

- Допоміг відновити знищений пожежею ліфт у багатоповерхівці по вулиці Ватутіна, 37 .

- Допоміг зібрати кошти для відновлення пошкодженого пожежею приватного будинку пенсіонерів по 8-му пров. вулиці Кононівської, 19.

- Залучив кошти з обласного екофонду у сумі 421,677 тис. грн. на завершальну реконструкцію зливної станції поблизу міських очисних споруд.

- Як керівник ТМ «Наша Пекарня», надаю системну спонсорську допомогу військовим частинам та підтримую волонтерський рух. На території підприємства було безоплатно виділено приміщення для роботи Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян», що діє у рамках програми допомоги внутрішньо переміщеним особам.

- Співпрацюю з недержавним Дитячим соціально-реабілітаційним центром «Надія» в м. Лубни, де є головою опікунської ради.

- Залучив кошти на будівництво водогону по пров. вул. Кононівської; водогону від вул. Симоненка до 4 пров.Тернівської в Лубнах.

- Всього у 2019-2020 роках з Фонду розвитку територій області за моєї ініціативи виділено кошти в сумі 1 млн. 146 тис. грн на придбання сучасних спортивно-ігрових комплексів у Лубнах.

- Як депутат, постійно надаю максимальну допомогу родинам діючих військовослужбовців та демобілізованим. Особисто неодноразово вирішував питання влаштування переселенців, отримання ними компенсаційних виплат, звертався до органів влади, підприємств з вимогами забезпечити дотримання прав демобілізованих військовослужбовців. Полтавська обласна рада прийняла рішення про відшкодування вартості тарифів на житлово-комунальні послуги в частині не покритій державними пільгами. Родини загиблих учасників антитерористичних операцій були звільнені від оплати комунальних послуг.

- Будучи переконаним, що бюджетні гроші належать кожному жителю громади, я написав програму Громадського бюджету. Ця програма дозволяє кожному жителю написати простий проект з описом тієї чи іншої проблеми, оприлюднити його на сайті ради і, зібравши підписи прихильників, отримати кошти з бюджету на втілення мрії. Це справжнє народовладдя, коли люди самі визначають пріоритети, а від чиновників вимагається швидке і якісне виконання отриманого доручення.

- Як депутат обласної ради, неодноразово сприяв вирішенню проблем багатодітних сімей, клопотав про присвоєння звання «мати-героїня» жінкам, які мають на це право, але через бюрократичні перепони його не мали.

Неодноразово надавав спонсорську допомогу громадській організації Союз жінок України «За майбутнє дітей», підтримував організаторів спортивних змагань та надавав допомогу для відзначення переможців, придбав та передав інвентар для потреб Лубенського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, надавав підтримку Лубенській спеціальній загальноосвітньої школі-інтернату.

- Завдяки залученню коштів з обласного бюджету у приміщенні ЗОШ №3 після капітального ремонту було відкрито новий, електронний, лазерний тир. Цілий військово-спортивний комплекс, яким може похвалитися навіть не кожен навчальний заклад країни.

- Системну увагу приділяю і розвитку спортивної слави Лубен. Завдяки поєднанню коштів обласного і місцевого бюджету в мікрорайоні «Військове містечко» було фактично з руїн відновлено спорткомплекс для вихованців МГО «Євроклуб Лубни». Цей комплекс став взірцем резу льтативності зусиль влади різних рівнів, меценатів, які об’єдналися єдиною ціллю: зробити гарні умови для здоров’я і розвитку підростаючого покоління.

- За минулий рік десятки разів надавав допомогу для проведення свят, конкурсів та спортивних змагань, організовув екскурсії для дітей.

- Як представник громади завжди йду на зустріч ініціативам з розвитку дошкільних та шкільних навчальних закладів, підтримки студентства та молодіжних рухів.

ВСІ передвиборчі обіцянки я виконав!

Виконав, бо звик прикладати всі сили, знання і вміння для досягнення результату. Мене називають впертим, а я не можу терпіти безініціативність і байдужість, називають жорстоким, бо я не вступаю в договорняки і ненавиджу корупціонерів.

Зараз балотуюся на голову Лубенської ОТГ від партії «НОВА КРАЇНА», аби пропонувати альтернативне відношення до людей, щоб розвивати рідну Лубенську громаду:

• Вибудувати систему чесної, активної, результативної влади, яка орієнтована на потреби своїх виборців.

• Створити кращу громаду в Україні за показниками сталого розвитку та соціального добробуту.

• Залучити наявний досвід найуспішніших громад в країні з втілення сучасних проектів у медицині, освіті, комунальному господарстві та громадських проектів.

• Розробити та втілити цікаві програми заохочення населення і колективів комунальних служб до активної допомоги в розвитку громади.

• Заохотити підприємців громади до активної співпраці у сферах благоустрою, транспорту, екології, відбудови інфраструктури.

Наша місія – дієва підтримка громадським ініціативам. Безоплатні консультації і навчання для представників громад, людей, які бажають змін і готові працювати на результат.

- Своєю метою бачу збереження і розвиток мережі закладів охорони здоров’я усіх рівнів, створення умов для надання якісних медичних послуг усім жителям громади, підтримку лікарів і залучення молодих спеціалістів.

- Моя позиція: замість щорічного вкидання грошей в ямковий ремонт робити капітально, якісно і надовго!

- Оновити транспорт, покращити енергоефективність, використати всі можливі ресурси, розвивати економіку.

- МОЇ ПРОГРАМИ ДАЮТЬ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ЛЮДЯМ.

- Я готовий щодня працювати на результат, бути відкритим і доступним для громадян та чесно звітуватися про виконану роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Суспільство
Тож, у ніч з суботи, 24 жовтня, на неділю, 25 жовтня, вся Україна переведе годинники на зимовий час. Стрілки годинника о 4:00 слід перемістити на годину назад. Тому цієї ночі спати будемо на одну годину довше, повідомляє https://www.unian.ua/ Зазвичай люди переводять стрілки годинників перед сном, щоб прокинувшись уранці побачити вже правильний час. Стосовно ж комп’ютерів, планшетів, телефонів, то на них час завжди переводиться автоматично. Переведення год...
Суспільство
22 жовтня виконувач обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко оглянув об’єкти, віднесені до президентської програми ВеликеБудівництво, - ДНЗ № 9 «Берізка», ЗОШ № 3 та взяв участь у робочій нараді, яка проходить кожного четверга за участю підрядників та проєктантів з метою вирішення нагальних питань, повідомляють в Лубенській РДА. В ході реконструкції дитячого садочка № 9 «Берізка» тривають роботи з фарбування фасаду, продовжується укладення тр...
Різне
Носіння маски - один із способів знизити ризик зараження коронавірусом. Але якщо доводиться носити маску протягом всього дня, то це може мати свої ризики, розповідає https://odnaminyta.com/. Крім проблем з потовиділенням і диханням, постійне перебування в масці також може привести до маскне, терміну, який нещадовно з’явився для позначення прищів, викликаних тривалим використанням масок для обличчя. Люди зазвичай починають скаржитися на прищі, суху шкіру і...
Різне
Свята та події 22 жовтня Сьогодні — Міжнародний день захисту чоловічої нервової системи від насильницьких дій з боку жінки, Міжнародний день людей, що заїкаються, День народження ксерокопії, День клавіші CAPS LOCK, День Фехнера (День психофізики), повідомляє https://dyvys.info/. Яке сьогодні релігійне свято У цей день вшановується пам’ять святого Якова, який належав до числа дванадцяти апостолів, особливо наближених до Ісуса Христа. Раніше він носив ім’я М...
Влада
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» № 930-ІХ. Парламент ухвалив його 30 вересня 2020 року. Про це повідомили в Офісі Президента. Документ відновлює надання батькам одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Така допомога видаватиметься протягом 30 днів після народження ди...
Суспільство
Лубенське Управління соціального захисту населення інформує. На період дії карантину чинним законодавством суттєво посилено програму житлових субсидій, зокрема : збільшення на 50% соціальних нормативів користування електричною енергією, холодною та гарячою водою, водовідведенням та природним газом для приготування їжі й підігріву води, на які розраховано субсидію; збільшення терміну наявної простроченої заборгованості з двох до трьох місяців, яка впливає н...
Суспільство
У зв’язку із  загостренням епідеміологічної ситуації у Полтавській області прийом суб’єктів звернень у центрах обслуговування платників відтепер здійснюється щоденно з понеділка по п’ятницю з 10-00 до 16-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00. Водночас, на час карантинних заходів продовжують діяти певні обмеження. Нагадуємо, що платники податків також можуть скористатися зручними електронними сервісами, запровадженими ДПС. Сервіс Електронний кабінет  у режимі...
Реклама
ТРИНАДЦЯТЬ ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ І ВЕЛИКИЙ СПОРТИВНО-ІГРОВИЙ КОМПЛЕКС будуть встановлені в дворах багатоповерхових будинків вже з наступного понеділка (з 26.10.2020 року). Більше року в бур’янах, на території одного з комунальних підприємств, протримав виконком Лубенської міської ради під керівництвом Грицаєнка елементи для нового комплексу. Навіть пам’ятник леніну краще зберігається, чим кинуті на купу елементи для гойдалок, каруселей пристосованих...
Здоров'я
Існує багато різних припущень стосовно того, чи допомагає маска вберегтися від інфікування коронавірусом. Дехто не виходить без неї з дому, цим самим дотримується всіх вимог карантинних заходів, а дехто на відріз відмовляється користуватися таким засобом захисту. Насправді ж маска дійсно допомагає вам вберегтися від бактерій інших людей, а їм, відповідно, від ваших. Та вона не може гарантувати 100% захисту, якщо не вміти правильно нею користуватися. Тому Ц...