• Головна
  • Сесія Лубенської міської ради – маски знято
09:43, 2 жовтня 2020 р.

Сесія Лубенської міської ради – маски знято

Сесія Лубенської міської ради – маски знято

 У четвер, 1 жовтня, відбулася позачергова 57-а сесія міської ради. Присутніми були 18 депутатів. У самий розпал епідемії і щоденного зростання хворих на коронавірус, більшість із присутніх у сесійній залі були без масок. Маски знято, у прямому і переносному сенсі. Що називається, дохазяйнувалися: дефіцит бюджетних коштів складає 16 399 000 гривень. Але це не завадило їм проголосувати за зняття коштів із видатків. Знову погодили виділити 800 000 гривень майнової допомоги КП «Лубни – водоканалу» і додали зверху ще 397 000 на капітальні видатки.

На сесії відкрилося і ще одне важливе питання: попри те, що деякі депутати ВР запевняли ніби то хворі з підозрою на COVID-19 лікуються за рахунок державних коштів, це не так.

Як повідомив головний лікар ЛЛІЛ Сергій Наталенко, приблизно по 1000-1200 гривень на добу за антибіотики хворі оплачують із власної кишені. А якщо порахувати, що курс лікування мінімум десять днів, сума буде кругленькою і не кожен зможе дозволити собі таку «розкіш».

Виявляється, у всьому винен Київ, який на державному рівні ніяк не може вирішити питання постачання необхідних ліків.

Цікаво було вкотре почути від директора центрального стадіону і міського голови обіцянку про відновлення у наступному році глядацьких трибун на центральному стадіоні та побудови сучасного тенісного корту. Голосували-балакали, а що ж у підсумку?

Спадщина, яку залишає ця влада перед виборами, - це жахливі борги у всіх сферах діяльності, економічні та корупційні проблеми. Ніколи за останні десять років ще не було такого катастрофічного стану міста. Старими методами досягти чогось нового - неможливо. Потрібно щось міняти. Маємо для роздумів 23 дні…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...