13:08, 2 жовтня 2020 р.
1

Що потрібно лубенцям?

Що потрібно лубенцям?

 Шановні земляки, вже дістало це неподобство, яке відбувається у нашому місті. Світлини, що перед вами, зроблені сьогодні, 3 жовтня, це щоденний піший маршрут пересічного лубенця.

На цьому маршруті за десять останніх років чомусь нічого не змінюється. А хочеться, щоб одного дня нарешті зникли всі оті ями, щоб сміття вивозили вчасно, щоб міська влада нарешті виконувала свої обов’язки і впорядкувала сміттєві майданчики, а не просто порозставляла баки по місту.

Хочеться порядку і благоустрою, системного ремонту доріг і пішохідних доріжок, а не ситуативного заляпування ям час від часу, коли «припече». А що потрібно вам, лубенці? Поділіться своїми думками і світлинами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Вася
4 жовтня 2020 р., 07:55
Бюджет города должен быть прозрачным для простого лубенця , а не военной тайной,хочетца не употреблять в пищу пальмовое масло,курятину напичханую химией,лубенское мороженое не со сроком годности до 2 лет(чё ето нужно в него добавлять чтобы такой был срок годности? Хочу спросить у мецената Владимира Дорога) хочетца чтобы в городе был порядок а не брехливая статистика от полиции,хочетца что бы попадая в больницу или поликлинику не видеть озадаченный тупых лиц врачей и не их девиз дай денег хочетца чтобы мер города был защитой для малоимущих,пенсионеров,инвалидов, хочетца употреблять нормальную воду с крана а не ржавчину от ржавых труб,хочетца что бы горисполком решал вопросы а не занимался отписками, хочетца чтобы закончилась гражданская война на Донбассе чтобы Брат не шол на брата поетому люди уезжают легче уехать из страны чем ежедневно сталкиватца с етим геноцидом и безпределом
Оголошення
live comments feed...