15:19, 5 жовтня 2020 р.
1

Ремонт лубенських вулиць

Ремонт лубенських вулиць

Вулиця Калнишевського Петра в Лубнах ніколи не бачила асфальтового покриття. Грунт у переміжку з землею, - і так кілька десятиліть. Влітку, якщо проїде автомобіль, довго стоїть нестерпна курява, якою дихають люди. У сезон дощів - грязюка і баюри, наповнені водою. І ось, у самий розпал передвиборчих перегонів, нинішня влада, яка планує залишитися на третій термін, вирішила ще підсипати щебню та провести грейдерування. Такі маніпуляції з дорогою можуть протриматися тиждень-другий, ну саме до виборів. А далі як? Невже чиновники думають, що ось так, сипонувши людям у вічі щебенем, можна виграти? Замість того, щоб системно, за час каденції заасфальтувати дорогу, а не просто списувати кошти, ніби за виконане асфальтування. Кажуть, брехнею світ обійдеш, та назад не повернешся.

Всі ми маємо право вибору, але давайте нарешті, тверезо обирати місцевих очільників. Не брехунів і обіцяльників, треба обирати по результативності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Василь
6 жовтня 2020 р., 15:14
На ваше питання, що дальше, настануть морози, а там сніжком підрівняється притопчиться так  дивись уже і рік промайнув, дальше скажуть, що коштів не має і пройде ще одна каденція. Ось примірно так, як завжди!
Оголошення
live comments feed...