• Головна
  • Як лубенська влада "допомогла" пенсіонерці
09:30, 7 жовтня 2020 р.

Як лубенська влада "допомогла" пенсіонерці

Як лубенська влада "допомогла" пенсіонерці

Ніна Петрівна Рожнова проживає по вулиці Олександрівській у Лубнах. Розташування її помешкання дуже невигідне: буквально за два метри від вхідних дверей - автомобільна траса, де проносяться авто, а вікна виходять прямісінько на смітник, що смердить. Так, за декілька метрів стоять сміттєві баки, які постійно переповнені, а під баками утворилося таке собі болото, що не висихає.

Скромна, тендітна жінка розповідає, що її садиба колись була огороджена дощатим парканом і тоді було затишніше. Але у 2014 році приїхали робітники комунального господарства, зняли секції паркану, завантажили на трактор і відвезли у невідомому напрямку. Залишилися тільки залізобетонні підставки. Пояснили комунальники свої дії тим, що паркан був ветхий і псував вид ( відбувалося це у переддень святкування Дня міста 2014 року), та пообіцяли, що міська влада поставить новий паркан. Але обіцянка не справдилася.

Коли через певний час Ніна Петрівна звернулася до міського голови із своєю проблемою, він пообіцяв допомогти. І справді, через деякий час пенсіонерці привезли аж два рулони сітки "рабиця" для огородження. Так по сьогоднішній день та сітка і лежить у неї в коридорі. Сама вона не взмозі поставити її, а наймати когось - потрібно заплатити, а які ж достатки у пенсіонерки. Та якщо і поставиться сітка, який від неї захист? Смітник продовжує смердіти так, що кватирку неможливо відчинити, автомобілі гасають коло порога. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...