![](https://s.05361.com.ua/section/logo/upload/pers/247/logo.png?20240727)
10:16, 13 жовтня 2020 р.
Лубенські школярі з 15 жовтня вже на канікулах
![Лубенські школярі з 15 жовтня вже на канікулах Лубенські школярі з 15 жовтня вже на канікулах](/dist-assets/images/cap.jpg)
У понеділок, 12 жовтня, на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянула питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.
"Комісія прийняла рішення рекомендувати закладами загальної середньої освіти встановити з 15 по 30 жовтня 2020 року канікули, у наступний період - можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахування епідеміологічної ситуації", - йдеться у повідомленні.
"Виконуючи рекомендації МОН щодо структури/тривалості навчального року (лист №1/9-575 від 12 жовтня 2020 р.), змінюємо заплановані терміни осінніх канікул у закладах загальної середньої освіти міста Лубен. Вони триватимуть із 15 по 30 жовтня включно" - повідомляє начальник управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради Мирослав Костенко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...