• Головна
  • Хомути від лубенських чиновників
12:38, 19 жовтня 2020 р.

Хомути від лубенських чиновників

Хомути від лубенських чиновників

 У минулий четвер відбулася чергова, 58-ма сесія Лубенської міської ради. Перед початком сесії голова виніс на розгляд присутніх депутатів звернення голови ОСББ Ірини Кушніренко. Ірина Володимирівна розповіла у своєму виступі, що ось вже майже місяць у підвалі багатоквартирного будинку по вулиці проспект Володимирський, 115 протікає водопровідна труба. Звичайно ж, збирається вода і підмиває фундамент, але найстрашніше те, що, за словами Ірини Кушніренко, труба настільки гнила, що в будь-який момент може розрушитися зовсім і тоді без води залишиться цілий мікрорайон залізничного вокзалу, який живить водою ця іржава труба.

 «Три останніх роки проблему гнилої водопровідної труби з постійними розривами вирішували хомутами. Приїжджала аварійна бригада і на місці поривів накладала технічні хомути. Критична ситуація з трубою добре відома керівництву «Лубни-Водоканал» та чиновникам міськвиконкому, але до цього часу ніхто нічого не зробив. Замініть цю трубу! Почуйте нас!» - завершила свій виступ перед депутатами і чиновниками голова ОСББ Ірина Кушніренко.

Міський голова Олександр Грицаєнко заспокоїв голову ОСББ словами: «Кошти на заміну труби передбачаємо, почекайте до 25 жовтня, тут недовго.» Слово взяла і депутат Алла Косолап, начальник КП «Лубни-Водоканал». Вона повідомила, що на засідання виконкому, яке відбудеться у середу, 21 жовтня, буде винесено питання щодо виділення коштів на розробку проєктно-кошторисної документації по заміні аварійної транзитної труби, далі буде оголошено тендер на виконання робіт .

Вищевикладені факти для людей думаючих, для тих, хто в змозі співставити строки: три роки латали трубу хомутами, вже місяць у підвал будинку тече вода, всім чиновникам ситуація добре відома, але навіть зараз, за кілька днів до виборів, вони просять ще почекати… 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...