• Головна
  • У Лубнах дітям загиблих воїнів АТО вручили кулони-обереги “Батьківське серце”
13:38, 20 жовтня 2020 р.

У Лубнах дітям загиблих воїнів АТО вручили кулони-обереги “Батьківське серце”

У Лубнах дітям загиблих воїнів АТО вручили кулони-обереги “Батьківське серце”

Даний проєкт започаткувала всеукраїнська Громадська спілка «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України» (керівник Павло Жебрівський). У складі спілки ветерани і чинні воїни, волонтери, медики, представники бізнесу та духовенства.

Голова ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» (що об’єднує 357 родин) Наталія Чепіга, розповіла, що даний проєкт охоплює різні регіони України. Такі символи вони вже вручили дітям загиблих героїв у Житомирській, Київській, Чернігівській, Черкаській та Івано-Франківській областях, а тепер черга настала і для Лубен. Тож у залі виконкому з представниками родин загиблих, матерям, рідними героїв, які віддали життя за мир та благополуччя прийдешніх поколінь, вручалися срібні «серця», оповиті терновим вінком та з краплиною крові – такий вигляд має оберіг.

У Лубнах дітям загиблих воїнів АТО вручили кулони-обереги “Батьківське серце”, фото-1

Разом із Наталією Чепігою прибули її заступник, яка координує роботу з дітьми у даній громадській організації, Віта Федоріна, начальник відділу у Полтавській області у справах ветеранів України Олександр Товпига з колегою цього ж відділу.

Зустріч з лубенськими родинами, які втратили своїх батьків, синів чи чоловіків, розпочалася звучанням «Гімну України».

Під час заходу дітям, батьки яких загинули у зоні АТО/ООС (Роман Омельченко, Олександр Тюмєнцев, Роман Крутько, Анатолій Безрода, Віктор Дмитренко)були передані кулони «Батьківське серце». До кожного кулону виписано іменне посвідчення, а на зворотному боці нанесено ім’я та прізвище загиблого.

У Лубнах дітям загиблих воїнів АТО вручили кулони-обереги “Батьківське серце”, фото-2

Під час заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих за мир в Україні героїв-захисників, а організації родин загиблих у Лубнах передано прапорець бойового братерства на знак підтримки та міцної співпраці.

У Лубнах дітям загиблих воїнів АТО вручили кулони-обереги “Батьківське серце”, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...