• Головна
  • Ну, з понеділка, так з понеділка
Реклама
12:29, 21 жовтня 2020 р.

Ну, з понеділка, так з понеділка

Реклама
ТРИНАДЦЯТЬ ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ І ВЕЛИКИЙ СПОРТИВНО-ІГРОВИЙ КОМПЛЕКС будуть встановлені в дворах багатоповерхових будинків вже з наступного понеділка (з 26.10.2020 року).
Більше року в бур’янах, на території одного з комунальних підприємств, протримав виконком Лубенської міської ради під керівництвом Грицаєнка елементи для нового комплексу. Навіть пам’ятник леніну краще зберігається, чим кинуті на купу елементи для гойдалок, каруселей пристосованих для потреб діток-інвалідів.
Вони не спромоглися!
Ну, що ж дочекаємося понеділка і встановимо МИ.
На початку 2020 року з обласного бюджету за моїм поданням були направлені кошти на придбання 13 майданчиків для дворів житлових будинків, для навчально-виховного комплексу. І знову тяганина, відписки, тяганина. Як мені стало відомо, майданчики придбали (і це дійсно правда), але їх встановлення буде здійснено …… з понеділка. Тобто після виборів. Упаси ж Боже, аби почали встановлювати до виборів. Люди ж можуть ЗА Ляшка проголосувати. Я сподіваюся, що люди проголосують і ми разом, дуже швидко змінимо ставлення виконавців до служби людям. Або змінимо виконавців на таких, що не будуть гальмувати. В будь-якому випадку таких зволікань не буде. Я - гарантую!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...