• Головна
  • Олег Соболєв: В разі моєї перемоги ніяких звільнень за політичними мотивами не буде
13:30, 22 жовтня 2020 р.

Олег Соболєв: В разі моєї перемоги ніяких звільнень за політичними мотивами не буде

Олег Соболєв: В разі моєї перемоги ніяких звільнень за політичними мотивами не буде, фото-1


Нинішня влада Лубен напередодні виборів почала поширювати чутки, що в разі поразки будуть звільнені або позбавлені доплат всі, хто зараз працює в бюджетних установах. Це повна нісенітниця і брудна технологія, заявляє кандидат на посаду голови Лубенської ОТГ Олег Соболєв.

«Вчителі, працівники медичної сфери, бюджетних установ Лубен та району в паніці: прийде новий голова ОТГ, і скасує грошові надбавки з місцевого бюджету, які вони отримують по деяких напрямках. А ще почнуться скорочення, звільнення...

За чутками, що доходять до мене, такі страхи на людей навіюють у владних кабінетах Лубенської міськради. Таким чином, нинішня влада намагається всякими правдами і неправдами відібрати голоси виборців у конкурентів, аби втриматися у теплих кріслах», - коментує він у Facebook.

Олег Соболєв зазначив, що ніяких кадрових чисток за політичними мотивами в разі його перемоги не буде. Навпаки – з’явиться можливість додатково набрати фахівців, оскільки об’єднана територіальна громада потребуватиме більше персоналу.

«Я, як один з кандидатів на голову Лубенської ОТГ, з усією відповідальністю заявляю, що в разі моєї перемоги жоден працівник, який добросовісно ставиться до виконання своїх професійних обов’язків, не буде звільнений з посади. Я ціную в людях професіоналізм і вміння працювати у колективі. Для мене не має значення, політику якої партії підлеглий сповідує. Головне, аби він професійно виконував свою роботу.

Про зменшення розміру існуючих доплат навіть мови бути не може. Після об’єднання міста з селом роботи у нас лише додасться. Думаю, з’явиться потреба навіть у наборі нових кадрів з новими функціональними обов’язками», - заявив Олег Соболєв.

Читайте також: Олег Соболєв відверто розповів, чому відповідальність перед батьком змусила його іти на вибори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...