• Головна
  • На Полтавщині досліджуватимуть кліматичні зміни: як долучитися до анкетування
10:09, 26 жовтня 2020 р.

На Полтавщині досліджуватимуть кліматичні зміни: як долучитися до анкетування

На Полтавщині досліджуватимуть кліматичні зміни: як долучитися до анкетування

Опитування про кліматичні зміни місцевості проводитимуть серед жителів Полтавського, Миргородського, Лубенського, Кременчуцького, Диканського, Котелевського та Зіньківського районів, повідомляє Зміст.

Про початок таких досліджень в організації розповіла 23 жовтня директорка громадської організації Ekoltava Марина Цигрик.

Вона оприлюднила світлину з карпатським озером і розповіла про зміни клімату в Україні:

«Позаду мене карпатське озеро льодовикового походження - Апшинець. Останні роки озеро постійно зменшується і заростає. Причина не нова для нас. Ті самі історії з деякими озерами чи річками, які я бачила в Полтавській області. Вони висохли і зникли».

В Ekoltava розпочали опитування людей, щоб дослідити інші кліматичні проблеми в громадах. Приєднатися до опитування й розказати, що спостерігали ви, можна за посиланням.  

Про кліматичні зміни своєї місцевості вже розповіла мешканка Котельви Оксани Дорошенко:

«Тут, де ми живемо, є плесо (було), його називали здавна "Сахнове" за прізвищем тутешніх жителів, був гарний доглянутий пляж. Чоловік малим там купався. Це було років з 20 тому. Ще цієї весни плесо було повноводне, цим літом і рибка мала була, але до кінця літа річка фактично повністю пересохла! Навіть плесо всохло»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...