11:11, 26 жовтня 2020 р.

Кого обирають лубенці

Кого обирають лубенці

Надзвичайно низька явка виборців в Лубнах, де проголосувало близько 30% жителів, загрожує місту залишитися ще на кілька років у стані тихого занепаду. Адже за попередніми даними, після обробки близько 90% бюлетенів, перемогу в боротьбі за крісло мера здобуває Олександр Грицаєнко.

Саме під його керівництвом за останні десять років Лубни покриваються ситуативними латками у всіх сферах життєдіяльності. Його найближчий суперник, Руслан Ляшко поки що відстає на 200-300 голосів, а найбільшу підтримку він отримав по району. Мешканці сіл Лубенської ОТГ ще добре пам’ятають, що саме період з 1999 по 2005 роки, коли головою Лубенської районної державної адміністрації був Олександр Грицаєнко, села зазнали нищівної розрухи. Чому ж більша частина лубенців виявилася такою інертною і не скористалася своїм правом змін, просто проігнорували прийти і переобрати владу?

І тепер класичний вислів про те, що погану владу обирають громадяни, які не голосують, загрожує стати вироком для жителів Лубенської ОТГ на кілька найближчих років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...