![](https://s.05361.com.ua/section/logo/upload/pers/247/logo.png?20240727)
09:13, 29 жовтня 2020 р.
У Лубнах відзначили 76-у річницю визволення України від нацистських загарбників
28 жовтня громада Лубен відзначила 76-у річницю визволення України від нацистських загарбників у Другій світовій війні. Цього ранку об 11 годині відбулося покладання квітів до Вічного вогню, що на площі Слави.
Про це повідомили у Лубенській міськраді.
Чергова річниця визволення України від нацистських загарбників – одна з тих історичних дат, що ніколи не загубиться у пам’яті народній і не підлягає забуттю. Сьогодні, коли у нашій державі миру та спокою все ще немає, кожне нагадування про ціну великої перемоги переосмислюється нами по-новому.
![У Лубнах відзначили 76-у річницю визволення України від на..., фото-1 У Лубнах відзначили 76-у річницю визволення України від нацистських загарбників, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Щороку цього дня українська спільнота вшановує героїв полум’яних літ Другої світової війни та відзначає чергову річницю визволення від нацистських загарбників. Долучилася до цього і лубенська громада, зібравшись біля пам’ятного місця – на площі Слави разом з представниками громадських організацій та військовослужбовцями.
![У Лубнах відзначили 76-у річницю визволення України від на..., фото-2 У Лубнах відзначили 76-у річницю визволення України від нацистських загарбників, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Про великі втрати нашого народу, про його мужність та героїзм, а також про необхідність збереження пам’яті про цю трагічну сторінку історії нашої держави говорив Олександр Грицаєнко на невеликому мітингу. Голова ради ветеранів міста Олексій Пивовар згадав у своєму виступі про звільнення у 1942 році першого населеного пункту української території – с. Півнівку Луганської області, наголосивши, що протягом років війни загинула чверть населення Лубенщини.
![У Лубнах відзначили 76-у річницю визволення України від на..., фото-3 У Лубнах відзначили 76-у річницю визволення України від нацистських загарбників, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять полеглих героїв Другої світової війни та тих, хто загинув, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.
![У Лубнах відзначили 76-у річницю визволення України від на..., фото-4 У Лубнах відзначили 76-у річницю визволення України від нацистських загарбників, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
На завершення невеликого мітингу, що проводився із врахуванням усіх відповідних карантинних обмежень, присутні поклали квіти до вічного вогню та зробили пам’ятне фото.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...