• Головна
  • Зустрічайте жовтневий випуск юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»
13:36, 29 жовтня 2020 р.

Зустрічайте жовтневий випуск юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Зустрічайте жовтневий випуск юридично-просвітницької газети «Правовий вісник», фото-1

Продовжується випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник». У жовтневому випуску видання читайте найбільш актуальні та цікаві події з життя системи БПД області та роз’яснення норм чинного законодавства.

Жовтень виявився багатим на професійні свята, тому у черговому випуску вітання від голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня юриста. Система безоплатної правової допомоги в Україні постійно знаходиться у динамічному розвитку. Про те, які новації запроваджуються та як це спростить доступ громадян до правової допомоги читайте у статті та коментарях заступниці Міністра юстиції Валерії Коломієць.

Як діє контакт цент системи БПД, з якими питаннями громадяни найчастіше звертаються на телефонну лінію системи. Про це розповідаємо у черговому номері видання. Як відбувається добір на державну службу в умовах карантину, які особливості та який алгоритм. Про це розповідає заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях Артем Тімощук.

Про роботу Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області, основні здобутки, напрями роботи та перспективи читайте у статті очільника Управління Юрія Кращенка.

У рамках реалізації земельної реформи в Україні знайомимо читачів про особливості співпраці системи БПД в області та Управління Держгеокадастру у Полтавській області. Знайомимо читачів з роботою наших партнерів. Благодійна організація «Меридіан» або як здійснюється захист вразливих груп. Про це читайте у черговому випуску видання.

У рубриці «Людина права» знайомимо читачів із очільницею Семенівського бюро правової допомоги Тетяною Новобранець.

V Всеукраїнська за міжнародною участю науково-практична конференція на «Адаптація правової системи України до права Європейського Союзу: теоретичні та практичні аспекти»: про її напрями та теми заходу читайте черговій публікації видання.

Про успішні історії захисту прав клієнтів, коментарі юристів читайте у постійній рубриці газети «Приклади успішного захисту».

Серед постійних рубрик видання: сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, адвокат консультує та фахівці системи БПД консультують.

Також можна ознайомитися із зразками документів, переглянути медіа галерею з найцікавішими відео консультаціями за участю фахівців системи БПД.

Щоб бути у курсі найцікавіших подій, цікавих заходів та новин у чинному законодавстві підписуйтеся на сторінки системи БПД у соціальних мережах. З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут. https://docs.google.com/presentation/d/e/2PACX-1vRiesyd4zRX0V2ldCjQ4vX8D7e9xIqEZcIXyt39Kz9 Y4v4xUP6kg8kZY4nInM56GA32pJKgIfjj3g2H/pub?start=false&loop=false&delayms=3000&slide=i d.p

Приємного читання!

До Вашої уваги усі електронні варіанти щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

https://www.legalaid.gov.ua/novyny/shhomisyachna-yurydychno-prosvitnytska-gazeta-pravovyj-vi snyk/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...