• Головна
  • Навчальний процес у школах Лубен під загрозою
14:49, 2 листопада 2020 р.

Навчальний процес у школах Лубен під загрозою

Навчальний процес у школах Лубен під загрозою

 Нагадаємо, що АТ «Лубнигаз» відсьогодні, 2 листопада, був змушений припинити постачання газу на об’єкти «Лубнитеплоенерго» через значну заборгованість. За 5 останніх місяців підприємство накопичило більше 7 млн грн боргу. 

Доки ведуться перемовини, без тепла залишаються житлові будинки, соціальні установи. На жаль, заручниками ситуації стали й заклади освіти міста, які за словами начальника відділу освіти Мирослава Костенка, не мають заборгованості перед КВПТГ "Лубнитеплоенерго".

Така ситуація особливо небезпечна у час масового виникнення распіраторних захворювань від переохолодження. Тож, як надалі буде відбуватися навчальний процес у школах міста та відвідування дитячих садочків, будемо слідкувати.

А поки що начальник відділу освіти Мирослав Костенко на своїй сторінці у мережі фейсбук повідомив наступне:

«Щойно із засідання міської комісії з питань ТЕБНС. Як відомо, сьогодні зранку призупинено газопостачання на об'єкти теплогенерації Обласного КВПТГ "Лубнитеплоенерго" нібито через заборгованість за розподіл (транспортування) газу. Від централізованого теплопостачання від'єднані з-поміж інших більшість закладів освіти міста, хоча вони своєчасно розраховуються з постачальниками усіх комунальних послуг, як і решта бюджетних установ міста. Звертаю увагу, що заклади освіти з індивідульними теплогенераторними (ДНЗ 5, ДНЗ 9, НВК 9, ЗШ 4, ЗШ 7) наразі залишаються з теплом. Режим роботи інших установ освіти залежатиме від подальшого розв'язання проблеми, про що інформуватимемо через класних керівників і вихователів».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...