• Головна
  • Лубенські громадські організації виступають проти завищених тарифів на газопостачання
15:50, 3 листопада 2020 р.

Лубенські громадські організації виступають проти завищених тарифів на газопостачання

Лубенські громадські організації виступають проти завищених тарифів на газопостачання

 Представники громадських ветеранських організацій Лубен: «Ветерани Чорнобиля», «Асоціації учасників бойових дій учасників АТО інвалідів війни та ветеранів Афганістану», «Інвалідів-ветеранів Чорнобиля», провели збори 3 листопада.

Тема доволі актуальна і наболіла – найвищі тарифи на газопостачання та транспортування газу в Лубнах. Ціна на природний газ для побутових споживачів з 1 листопада 2020 року у нашому місті суттєво підвищилася і становить 8390,00 грн. за 1000 куб.м (з ПДВ), разом з тарифом за послугу транспортування для ТОВ «Оператора ГТС України» 163,89 грн.

У той час, як у сусідньому Хоролі ціна з 1 листопада 2020 року встановлена на рівні 7 920,00 грн. за 1000 м.куб., в тому числі замовлена потужність 163,90 грн. з ПДВ.

Для жителів Миргорода ТОВ «Полтавагаз Збут» пропонує ціну 7,920,00 вартість доставки - 1,31 гривень з 01.11.2020.

Представники лубенських громадських організацій обурені такими тарифами, а ще більше тим, що керівники міста і дирекція ТД «Лубнигазу» повністю проігнорували збори, на які їх офіційно запросили, щоб обговорити ситуацію.

Як зазначив один із учасників зібрання: «У Лубнах немає ніякої влади».

Так, дійсно, офіційні результати виборів ще не оголошено і вся діяльність влади в Лубнах поставлена на паузу. Але ж, ситуація із ТД «Лубнигаз» виникла не сьогодні і не вчора, ця організація роками тримає суспільну напругу у місті і обрані чиновники повинні захищати інтереси лубенців в першу чергу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...