![](https://s.05361.com.ua/section/logo/upload/pers/247/logo.png?20240727)
08:34, 4 листопада 2020 р.
У Лубнах волонтери забрали кошеня із рук садиста
![У Лубнах волонтери забрали кошеня із рук садиста У Лубнах волонтери забрали кошеня із рук садиста](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ця жахлива подія трапилася вчора, 3 листопада.
Із вікна п’ятого поверху одного із будинків по проспекту Володимирському якісь садисти вивісили кошеня, прив’язане мотузком за шию. Тваринка із останніх сил хрипіла, а її знову затягнули у вікно. Волонтер Громадської організації «ПРАВО НА ЖИТТЯ», яка опікується покинутими тваринами в Лубнах, Тетяна Нестеренко не побоялася забрати з рук садистів напівживе кошеня. Відразу ж доправила тваринку до ветеринара. Стан кошеняти вкрай важкий, у нього внутрішня кровотеча (є підозра що тваринку ґвалтували), та опухла голова і шия.
Нелюд, який так познущався з тварини, живе серед нас, його прізвище відоме, готується заява до поліції. Покарання обов’язково повинно бути, бо наступного разу він може обрати своєю жертвою чиюсь дитину.
![У Лубнах волонтери забрали кошеня із рук садиста, фото-1 У Лубнах волонтери забрали кошеня із рук садиста, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...