12:03, 5 листопада 2020 р.

Чому гальмує лубенська влада

Чому гальмує лубенська влада

 Всі лубенці мають надію, що нарешті вже будуть оголошені офіційні результати місцевих виборів і після цього все запрацює, закрутиться, почне змінюватися. Але, це тільки надія…

У місцевої влади було доволі часу, щоб показувати свою активну роботу на благо громади і не гальмувати процеси. Як наприклад, із встановленням спортивно-ігрового комплексу в Центральному парку Лубен та дитячих майданчиків у дворах багатоквартирних будинків. Адже за літній сезон вони цього так і не зробили. Гальмували навмисно, бо ті комплекси були придбанні за рахунок обласного бюджету, за поданням депутата обласної ради Руслана Ляшка, який був опонентом Олександра Грицаєнка на виборчих перегонах.

І тільки після виборів, новий-старий голова дав відмашку встановлювати конструкції дитячих майданчиків у деяких дворах багатоповерхівок. То кого ж влада цинічно тримала в заручниках власних маніпуляцій? Як підтвердження цієї ситуації, читаємо на сайті Лубенської міської ради звернення жителів міста: « Дитячий майданчик в дворі Старотроїцька 4 на 3 будинки можна сказати відсутній. Діти лазять по конструкціям котельні. Чи можливо зрушити це питання і установити хоча б один новий об"єкт багатофункціональний - гірку з драбинками?».

Поки лубенці просять у влади встановлення для дітлахів дитячих конструкцій, ці самі конструкції продовжують вже більше року «валятися» на задвірках ЛКЖУ.

Фото від 4 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...