• Головна
  • Патріотичне виховання лубенських школярів сьогодні – надія на здорове суспільство в майбутньому
14:16, 6 листопада 2020 р.

Патріотичне виховання лубенських школярів сьогодні – надія на здорове суспільство в майбутньому

Патріотичне виховання лубенських школярів сьогодні – надія на здорове суспільство в майбутньому

 Це дуже важливо - навчати наших дітей бути справжніми патріотами України, щоб вони завжди пам’ятали, якого роду, знали і продовжували звичаї свого народу. Щоб співали українські пісні на свята і вміли гуртуватися у важкі часи. Волонтери лубенської благодійної організації "БФ"MELEK", які опікуються нашими воїнами на Сході, завжди відкриті і запрошують небайдужих громадян долучатися робити спільно добрі справи. Нещодавно до них завітали школярі.

Волонтерка Інна Пісня пише: «Ось які завзяті помічники були у нас на фонді! Дев'ятикласники школи № 10, класний керівник Шевелінда Юлія Юріївна. І маскувальні сітки плели, і принесли багато подарунків нашим захисникам (за що окрема подяка батькам учнів). Дуже велике значення має патріотичне виховання - надія на здорове суспільство в майбутньому».

Патріотичне виховання лубенських школярів сьогодні – надія на здорове суспільство в майбутньому, фото-1

Благодійна організація знаходиться у Лубнах за адресою: проспект Володимирський, 12. Сюди завжди можна принести солодощі, каву, чай, предмети першої необхідності, теплі речі та листи зі словами вдячності і підтримки, а також дитячі малюнки. Все це обов’язково доставить нашим воїнам, що стримують російську агресію на Сході, волонтер Кость Перекопний, який з честю виконує свою місію вже багато років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...