• Головна
  • Лубенський вибір: чекаємо позитивних змін
15:09, 10 листопада 2020 р.

Лубенський вибір: чекаємо позитивних змін

Лубенський вибір: чекаємо позитивних змін

 25 жовтня ми зробили вибір - обрали менеджерів для управління майном і ресурсами громади. І хоча до цього вибору не всі жителі громади віднеслися серйозно, бо більшість просто не прийшла на виборчі дільниці, але тим не менш, тепер нам усім з цим жити.

Якщо взяти Лубни і район, то таке враження, ніби ніяких виборів і не було, - мало кому захотілося якісних змін. Більшість чиновників залишилися на своїх нагрітих місцях, то що тепер ми можемо з них вимагати? Наскільки швидко почнуть відбуватися позитивні зміни, які ми будемо відчувати на собі, а чи й почнуться ці зміни? Купа питань, на які немає відповідей. Чи зможемо ми вже наступного року користуватися комфортним муніципальним транспортом, чи й далі будемо ризикувати життям у старезних маршрутках по розбитих дорогах? Чи матимемо доступне і якісне медичне обслуговування, чи з’являться нові робочі місця, чи безпечно буде нам жити взагалі? Як будуть вирішувати надважливі питання життєдіяльності громади обрані нами депутати до обласної, районної та ради ОТГ, адже тепер від цих рад та голови громади наше життя залежатиме навіть більше, ніж від парламенту та президента.

Бо саме на місцях повинні бути розмежовані повноваження рад, а звідси і фінансування та розумне використання коштів на розбудову громади, залучення інвестицій та втілення проєктів. Саме від згуртованості та рівня відповідальності обраних нами менеджерів буде залежати наше подальше життя. Та й нам усім не потрібно розслаблятися, а більш вимогливіше ставитися до цих управлінців і не думати, що вони – недосяжні начальники, а розуміти, що це найняті громадою працівники з високим рівнем відповідальності. Чекаємо позитивних змін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...