![](https://s.05361.com.ua/section/logo/upload/pers/247/logo.png?20240727)
16:27, 12 листопада 2020 р.
Капсули часу в Лубнах
![Капсули часу в Лубнах Капсули часу в Лубнах](/dist-assets/images/cap.jpg)
На центральному відділенні Укрпошти в Лубнах, що знаходиться по проспекту Володимирському, оновлено фасадну вивіску. Ремонт проводиться також в абонентській залі. Вона стала дещо меншою за площею, але світлішою завдяки дизайнерському рішенню. У кінечному варіанті тут будуть білі стіни і колони. Поки що оновлено тільки одну колону, а інша ще зберігає фрески радянського часу, ніби відкритий портал у минуле, в якому котиться чумацький віз та розмахує газетою веселий листоноша.
А на одному з відділень пошти, що по вулиці Першотравневій, збереглися вхідні двері, на яких кучерявиться порепаними пелюстками ще радянська фарба. Відкривши ці двері, можна потрапити у якийсь, ніби законсервований час: минуле закінчилося, а майбутнє так і не настало. Це до того, що ремонт минулого століття тут добряче пошарпався, а нового так ніхто не зробив. Чимало у наших Лубнах ще є таких загадкових капсул часу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...