• Головна
  • Землі Лубенської ОТГ – як розпорядитися
10:42, 17 листопада 2020 р.

Землі Лубенської ОТГ – як розпорядитися

Землі Лубенської ОТГ – як розпорядитися

Надзвичайно важливе питання – земельні ресурси громади. Адже від того, як швидко отримати їх у власність та розпорядитися ними надалі, напряму буде залежати добробут і соціально-економічне становище громади. Тут потрібна надзвичайна сила волі керівників всіх рівнів і депутатського корпусу, щоб не зашпортатись у корупційних земельних схемах, а зробити так, щоб земельні ресурси приносили прибуток саме громаді.

Цими днями Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 1113, яка запускає механізм повноцінної передачі земель сільськогосподарського призначення всім без виключення об‘єднаним територіальним громадам нашої держави. Це рішення – важливий крок в реалізації земельної реформи в частині земельної децентралізації та передачі понад 2 мільйонів гектарів сільгосподарських земель органам місцевого самоврядування.

Новообраним головам ОТГ, які вже приступили до роботи або ж почнуть виконувати свої обов’язки найближчим часом, потрібно буде якнайшвидше звернутися до обласних управлінь Держгеокадастру з необхідною документацією.

Держгеокадастр готовий передати у власність громад найбільш цінний ресурс в державі – землю. Завдяки чому місцеве самоврядування стане справді сильним. Це нові можливості для місцевого самоврядування та, водночас, серйозна відповідальність. Головне, добросовісно і розумно розпорядитися цими можливостями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...