• Головна
  • Бюджет Лубенської міської територіальної громади на 2021 рік
15:03, 20 листопада 2020 р.

Бюджет Лубенської міської територіальної громади на 2021 рік

Бюджет Лубенської міської територіальної громади на 2021 рік

На офіційному сайті Лубенської міської ради оприлюднено розпорядження міського голови за №284р від 17.11.2020 року «Про заходи щодо складання проєкту бюджету Лубенської міської територіальної громади на 2021 рік». План заходів щодо складання проєкта бюджету додається.

Бюджет – надважливий документ, від якого залежить напрямок і спроможність розвитку громади на наступний рік. Скласти його, обгрунтовано продумати, обговорити, ознайомитися і затвердити – ця процедура потребує чимало зусиль і часу. Крайній термін ухвалення бюджету на наступний рік – 25 грудня. Оскільки часу залишилося небагато, а враховуючи те, що перша сесія міської ради VIII скликання, яка відбулася 19 листопада, завершилася тільки бравурними поздоровленнями, то чекаємо наступного четверга, 26 листопада. Можливо саме на другому сесійному засіданні депутати і міський голова врешті дійдуть консенсусу та визначаться з посадами, щоб розпочати динамічний робочий процес на благо громади. Як це зробили вже у Пирятині, де на першому ж засіданні сесії затверджено керівний склад Пирятинської міської ради.

Жителі Лубенської громади також чекають від місцевої влади рішучих і конкретних дій, щодо вирішення першочергових питань життєдіяльності міста і району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...