11:31, 23 листопада 2020 р.

Від Лубен до Полтави

Світлина із сайту Служби автомобільних доріг Полтавщини

Світлина із сайту Служби автомобільних доріг Полтавщини

Служба автомобільних доріг Полтавщини успішно завершила 10-річний проект і цими днями було офіційно відкрито ділянку довжиною 80 км на автошляху від Лубен до Полтави.

Усі чотири смуги траси нарешті отримали нове покриття. На всій протяжності маршруту дорога розширена до першої категорії. Про це повідомили у пресслужбі Служби автомобільних доріг. Вартість проєкту склала $127000000.

Починаючи з 2013 року, ділянку дороги М-03 від Лубен до Полтави бралися відновлювати дві іноземні компанії. Через невиконання ними зобов’язань щодо строків та якості робіт контракти було розірвано. Відсутність комфортного та швидкого коридору між Києвом та Полтавою утримувало розвиток туризму та економічного зростання. Автошлях М-03 Київ — Харків — Довжанський проходить через п’ять областей, збігається з найдовшим європейським коридором Е-40 та забезпечує транспортне сполучення центральної та східної частини України. З початком бойових дій на територіях Донеччини та Луганщини М-03 також отримала назву «дорога життя».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...