• Головна
  • В Лубнах оголошено конкурс на здобуття Премії імені Володимира Малика
11:10, 24 листопада 2020 р.

В Лубнах оголошено конкурс на здобуття Премії імені Володимира Малика

В Лубнах оголошено конкурс на здобуття Премії імені Володимира Малика

У пам'ять про письменника Премію імені В. Малика засновано Лубенською міською радою 2001 р. за пропозицією Фонду імені Володимира Малика «Слово» та редакції газети «Лубенщина».

Найбільше Володимира Малика знають як автора історичних романів. Серед них найпопулярніші тетралогія «Таємний посол» (до якого входять романи «Посол Урус-шайтана» (1968 р.), «Фірман султана» (1969 р.), «Чорний вершник» (1976 р.) і «Шовковий шнурок» (1977 р.)., романи «Князь Кий» (1982 р.), «Чумацький шлях», «Горить свіча», «Черлені щити» (1985 р.) та останній роман «Князь Ігор. Слово о полку Ігоревім». Журі з присудження щорічної Премії імені Володимира Малика оголошує конкурс на щорічну Премію ім. В. Малика для письменників, літераторів, науковців, працівників освіти, культури, журналістики, митців, ділових людей, громадських і державних діячів за кращі творчі здобутки, присвячені темі історії України та рідного краю. Премія присуджується за роботи і досягнення, що опубліковані та оприлюдненні протягом останніх п’яти років. Визначення лауреатів проводиться за наступними номінаціями: література та публіцистика; краєзнавство та народна творчість; мистецтво та монументальна скульптура.

Для участі в конкурсі претендентам необхідно подати лист-клопотання організації, що їх висуває, із зазначенням прізвища, імені та по батькові автора (авторів), назви чи змісту роботи,часу її створення чи здійснення, місця публікації чи оприлюднення, фотокопії. Пропозиції на здобуття премії ім. В. Малика необхідно надіслати до 20 січня 2021 року за адресою: м. Лубни вул. Ярослава Мудрого, 33, загальний відділ виконкому Лубенської міської ради.

Рішення журі про присудження премії буде оприлюднено в засобах масової інформації до дня народження В. Малика – 21 лютого. Журі з присудження щорічної премії ім. Володимира Малика Контактні телефони : 053-61-74-822 053-61-72-725 (факс).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...