• Головна
  • Виготовлення скульптури на замовлення
Новини компаній
09:00, 20 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Виготовлення скульптури на замовлення

Новини компаній
Виготовлення скульптури на замовлення

Виготовлення скульптури на замовлення

Виготовлення скульптури на замовлення від дизайн студії Романа Москаленка - 095 105 42 85. Ми надаємо послуги з виготовлення різними технологіями скульптур для сучасних і класичних стильових напрямків.

У сучасному професійному дизайні, як декор все частіше застосовуються різні скульптурні композиції, з їх допомогою стилізують та прикрашають будь-які арт композиції як в дизайні інтер'єру, так і в ландшафтному дизайні.

Замовити скульптуру, Дизайн-студія Романа Москаленка

Замовити скульптуру, Дизайн-студія Романа Москаленка

Сучасна скульптура на замовлення

Залежно від місця встановлення скульптури, її візуальної  активності і художніх характеристик, ми вибираємо техніку декорування і спосіб її виготовлення.

Майстри художньої скульптури які працюють в стінах нашої студії, пропонують замовникам різні креативні скульптури, створення яких передбачає застосування різних, унікальних технік виготовлення скульптур.

У сучасному мистецтві скульптури ми працюємо і з реалізмом, і з стилізацією, цей вибір в певній частині рекомендує нам сам клієнт або стиль в дизайні який потрібно доповнити та  підкреслити скульптурною композицією.

Виготовляючи сучасні реалістичні скульптури, ми досягли дуже високого рівня деталізації.  Техніка лайфкастинг дозволяє створювати реалістичні і витончені скульптури (відтворюючи точну копію тіла реальної людину).

На окрему увагу заслуговує напрямок - виготовлення скульптур із застосуванням технології металоконструкцій в поєднанні із автомобільним скловолокном. Ця технологія має суттєвий ряд переваг над звичайним скловолокном та над іншими техніками виготовлення скульптури:

  • висока якість і реалістичність форм скульптур в поєднанні стилізації в структурах та можливістю відтворювати тонкі елементи скульптури;
  • дивовижна передача кольору, яка здатна не тільки передати переливи текстур, а також має велику глибину відображення;
  • можливість застосування як на відкритому повітрі, так і в приміщенні за рахунок використання хімічної металізації сріблом (на поверхні скульптури створюється спеціальне захисне покриття).

Креативні скульптури на замовлення

Стильні та креативні скульптури на замовлення - наша дизайн студія готова виконати на замовлення класичні і абстрактні скульптури практично будь-якої складності.  Вони будуть виглядати стильно, сучасно, завжди будуть привертати увагу Ваших гостей.

У портфоліо, з яким Ви можете ознайомитися на нашому сайті, Ви знайдете унікальні по виконанню художні скульптури людей і різних тварин, птахів. Ми готові втілити в життя всі Ваші сміливі ідеї, звертайтеся.

Більш докладно про різновиди методів і технік створення скульптур, особливості їх застосування, переваги, а також побачити зразки наших робіт можна у нас на сайті в розділі «СКУЛЬПТУРА».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Виготовлення скульптури на замовлення #замовити скульптуру #дизайн-студія Романа Москаленка
Оголошення
live comments feed...