• Головна
 • Монтаж світла в квартирі - як зробити та поради
Новини компаній
17:41, 13 січня

Монтаж світла в квартирі - як зробити та поради

Новини компаній

Створити в оселі затишну атмосферу, наповнити її потрібною кількістю світла дозволяє правильна організація системи освітлення. Саме завдяки їй квартира набуває завершеного та цілісного вигляду. Дана система планується одночасно з безпосереднім монтажем електропроводки як в Лубнах, так і в інших містах, і разом з тим варто знати певні нюанси, які дозволять максимально ефективно використати її можливості.

Монтаж світла в квартирі - як зробити та поради, фото-1

Етапи, з яких складається процес монтажу освітлення

Ставлячи собі за мету змонтувати освітлення у власній оселі, необхідно виходити з того, що це потребуватиме виконання певних загальноприйнятих етапів:

 • визначитися з необхідними видами лампочок;
 • обрати світильники, які будуть найбільшою мірою відповідати індивідуальним вподобанням;
 • розрахувати можливості електричної проводки, виходячи з параметрів перетину дроту, потужності ламп та інших подібних даних;
 • фіксація встановлених вимикачів та освітлювальних приладів на схемі;
 • монтування електромережі.

Спеціалісти нашої компанії швидко та якісно допоможуть вирішити будь-які питання, які можуть виникнути з приводу монтажу світла в квартирі. На цьому сайті можна заповнити просту форму і наші менеджери обов’язково зв’яжуться з вами найближчим часом. Є й альтернативний шлях отримати допомогу – просто зателефонувавши за контактним номером. Це особливо зручно, коли виникають ситуації, які потребують максимально оперативного вирішення.

Обираємо лампочки

Традиційними варіантами для того, щоб забезпечити квартиру світлом у достатній мірі, є наступні види лампочок:

 • розжарювання – дешеві, проте витрачають багато ресурсів і швидко псуються;
 • люмінісцентні – доволі витривалі, але недостатньо потужні, до того ж можуть наносити шкоду оточуючому середовищу;
 • галогенні – енергозберігаючий варіант з тривалим терміном функціонування, з мінусів – вартість вище середньої, а також швидке нагрівання поверхні;
 • світлодіодні – потребують фінансових затрат, але разом з тим не використовують багато електроенергії, легко монтуються і можуть прослужити багато років поспіль.

Багаторічний досвід дозволяє нашим фахівцям стверджувати, що найбільш економічно вигідним та практичним варіантом на сьогоднішній день є останній тип – світлодіодні лампочки. Вони дозволяють значно скоротити витрати на користування електрикою і дають потрібну кількість світла.

Найкращі варіанти світильників

Щодо вибору світильників, то тут практично немає меж, і все залежить від функціонального спрямування кімнати, де буде встановлено певний тип освітлювального прибору, а також стилістичних особливостей. Найбільш популярними світильниками у сучасному житлі є різноманітні бра, стельові плафони, люстри, торшери, точкові світильники, софіти. Незвичними, але цікавими, виглядають також приховані світлодіодні стрічки.

Буде корисно знати

Зробити освітлення в квартирі найбільш ефективним допоможуть поради спеціалістів, наприклад:

 • економніше обирати сучасні джерела світла;
 • вимикач світла краще монтувати одразу при вході в кімнату;
 • обов’язково потрібно правильно прорахувати потужність електропроводки та визначити оптимальне навантаження;
 • використовувати якісні вироби від перевірених виробників.

Втілити в життя всі ваші задумки з монтажу світла в квартирі точно зможуть наші співробітники. Кожен наш спеціаліст може з легкістю забезпечити ідеальне виконання роботи та стовідсоткове співпадіння кінцевого результату з вашими очікуваннями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...